Polonia Warszawa – Legia Warszawa 30.03.2013

Kibice Legii niestety nie przybyli na to spotkanie. Powodem było przyznanie bardzo małej liczby biletów.
Legioniści kilka dni przed meczem zaczęli masowo ustawiać się w kolejce do wyrobienia karty kibica KSP, która umożliwiłaby wejście na trybuny stadionu przy Konwiktorskiej. Zarząd w obawie przed natłokiem kibiców Legii zablokował wydawanie kart kibica, aż do zakończenia meczu z Legią.

Pomimo braku kibiców gości na trybunach był niebywale gorąco i nie chodzi tu o same choreografie, które przygotowali Poloniści.

Podczas meczu dochodzi do awantury na trybunie pomiędzy lewactwem, a Narodową Polonią.

Relacja:
Zarzucamy z tłumu „narodowa , narodowa POLONIA” po chwili odpowiedź lewaków w stylu : „Anti Nazi POLONIA” Zaczyna się spięcie, lewacy zbiegają się pod sam młyn, trwa rozmowa oko w oko lewaka z Narodowcem, lewak atakuje pierwszy i zaczął się dym, lewacy mocno poturbowani, spadali po schodach, chwilę później wypędzamy ich na sam bok kamiennej, niektórym z nich udało się „uciec” ze stadionu po drodze zrywając flagę, ale nie zabierając jej, przy okazji w nasze ręce wpada kilka szalów. Zwycięstwo Narodowej Polonii.

zdjęcia z zamieszania:

zajście widać na filmiku:

Skrojone szaliki „anty nazi” (nie wiadomo, czy zostały skrojone na meczu, czy wcześniej – zdjęcie pojawiło się wczoraj (?) na Drodze Legionisty):

Wracajmy do choreografii. Poloniści mieli na sobie płaszcze deszczowe w barwach swojego klubu co dawało miły widok dla oka. Gospodarze prezentują jeszcze sektorówkę „Fanatics Polonia”, flagi na kijach oraz konfetti z serpentynami.

Polonia Warszawa:

zdjęcia: Legionisci.com | Legia.com

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments