Polonia Przemyśl – Czarni Jasło 01.10.2016

Przemyskie Bractwo na mecz z Czarnymi ogłosiło mobilizacje, dla FC które najliczniej stawiło się na meczu przygotowana była konkretna paczka z gadżetami.

Podczas meczu kibice Polonii Przemyśl zaprezentowali oprawę, w skład której wchodziła sektorówka i dwa transparenty. Górny z hasłem: „Karty rozdane i nie ma że basta” oraz dolny: „Bloki, kamienice, peryferie miasta”. Obok sektorówki powiewały flagi na kijach w barwach klubu, dodatkowo odpalono race oraz świece dymne.

Relacja Polonii:
Na jeden z najciekawszych meczy u siebie w tej rundzie mobilizujemy się już od ponad tygodnia. Na mieście zostało wywieszonych sporo transparentów , rozklejonych mnóstwo plakatów co dało zamierzony efekt. Na trybunie tego dnia stawiło się 260 osób w tym gościnnie 40 osób z Orła Przeworsk. Na płocie wywieszamy 4 flagi : „Przemyskie Bractwo” , „Osiedle Kmiecie” , „FC Żurawica” , „FC Fredropol”. Pod koniec pierwszej połowy prezentujemy oprawę składającą się z sektorówki oraz dwoma napisami: u góry „Karty rozdane i nie ma że basta” oraz na dole „Bloki, kamienice, peryferie miasta” to wszystko w asyście flag na kijach oraz odpalonych zostaje 50 rac i 16 świec dymnych w barwach. Piłkarze tego dnia przegrywają 2:1.

Relacja Czarnych:
Nas w Przemyślu 75 osób (autokar + 2 fury) z dwiema flagami. Prowadzimy doping w asyście bębna. Droga w obie strony z dużym wahadłem.

Polonia Przemyśl:Czarni Jasło:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments