Polonia Nigdy Nie Zginie!

W piątek na sesji Rady Miejskiej w Bytomiu pojawiła się grupa kibiców bytomskiej Polonii. Kolejne spotkanie zaplanowano na poniedziałek i to dzisiaj miała się wyjaśnić przyszłość Polonii. Radni podczas dzisiejszej uzupełniającej sesji uchylili wcześniejszą uchwałę dotyczącą likwidacji spółki Bytomski Sport, która zarządza m.in. występującą w IV-lidze Polonią Bytom. Całość podsumowali kibice w pełnym emocji wpisie.

 

Wpis kibiców Polonii Bytom:

Emocje powoli odpadają. Walka o naszą miłość, naszą Królową, część życia została wygrana! Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas w tych trudnych chwilach dla każdego fanatyka. Naszym Braciom z Żywca, Opola, Lubina i Gdyni, którzy nawet pojawili się na dzisiejszej sesji mimo dalekiej drogi znad morza! a także delegacji Pogoni Prudnik, która wspierała nas na piątkowej sesji! Wszystkim, którym daleko do nas, ale mimo tego trzymali kciuki za powodzenie w naszej walce. Dziękujemy również tym, którzy zmienili zdanie i zagłosowali za istnieniem naszej Polonii! Dzięki wielkie również dla wszystkich za liczne przybycie na piątkową i dzisiejszą sesję walczyć o Królową!

Cała wiara zawsze razem! POLONIA NIGDY NIE ZGINIE! Mamy to!!!!!

 

Warto wspomnieć również o kibolskiej solidarności, dzięki której na meczach wielu drużyn zawisły transparenty o treści: „Polonia nigdy nie zginie”. TUTAJ pojawiły się zdjęcia niektórych z nich.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments