Policyjna prowokacja w Chęcinach!

Kibice Piasta postanowili zagrać policji na nosie. Przygotowali małą prowokację, która skończyła się interwencją tych co zawsze. O co poszło? O świeczkę tortową! Chłopak, który odpalił świeczkę miał urodziny…

Kibice Piasta zapowiadali ogromną „masakrę pirotechniczną” o czym informowali na plakatach, które były rozklejone na mieście.

Żeby zobaczyć o co chodzi trzeba najpierw obejrzeć filmik:

Stanowisko kibiców Piasta Chęciny w tej sprawie:

Po wydarzeniach w Strawczynie dowiedzieliśmy się ze na najbliższym meczu w Chęcinach będą zmobilizowane duże siły policji, ochrony i tajniaków i innego typu zupełnie niepotrzebnych na A klasowych boiskach osób. Kilka spotkań i postanawiamy zabawić się i ośmieszyć milicje. Dodatkowo dla podgrzania atmosfery rozklejamy plakaty na mieście zachęcając do CHĘCIŃSKIEJ MASAKRY PIROTECHNICZNEJ każdy miał przynieść jak najwięcej pirotechniki. Prowokacja dała zamierzony efekt na stadionie pełno psów, tajników i komendantów. Wchodząc nas stadion przeszukiwania, zakaz wnoszenia alkoholu , krzesełek plażowych , hamaków , parasoli . 1 połowę spędzamy bawiąc się piłką robiąc pociągi itp oczywiście bawiąc się przy muzyce z kolumn. które w 2 połowie musieliśmy zwinąc ponieważ psy przyczepiły się o … ZAIKS . Świetnie w tym miejscu pasuje komentarz ,, Nie o taką Polskę walczyłem” W drugiej połowie zaczynamy prowadzić normalny doping często śpiewając takie trafne piosenki jak ,,gdzie ta masakra policjo gdzie ta masakra’’ czy ,, nie będzie premii policjo nie będzie premii” .Na stadionie wieszamy transparent ,, Nie ma awantury, nie pali się pirotechnika, nie masz piesku komu wlepić mandacika” który dzielne policjantki zrywają. Z nami gościnie 8 chłopaków z Strawczyna. Podczas mecz odpalamy … jedną świeczkę tortową śpiewając przy tym sto lat. Podobno ktoś miał urodziny . Rozzłoszczone z objawem wścieklizny policjanty wpadają na sektor i wyciągają ,,piromana’’. Wszyscy wychodzimy ze stadionu i czekamy na niego. Na całe szczęście tylko go spisali. Do końca meczu głośny doping. Piłkarze wygrywają 3 ;1 a my przemoknięci do suchej nitki wracamy do domów. Chyba każda osoba będąca na tym meczu uzmysłowiła sobie jak niepotrzebna jest prowokacyjna służba jaką jest policja na stadionie. Tym bardziej że to tylko A klasa. Opowiedzcie wujkom rodzicom znajomym o tym meczu niech wiedzą na co idą nasze ciężko zapracowane pieniądze. Ale chyba sami tego chcieliśmy śpiewając ,, Tu na razie jest A klasa ale będzie ekstraklasa” Takie rzeczy tylko w Chęcinach Do następnego wariaty !!!

Lechia Strawczyn – Piast Chęciny 27.10.2013

Pełny raport z meczu
Lechia Strawczyn – Piast Chęciny 27.10.2013 tutaj.

źródło: Piast Chęciny – Facebook

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments