Pogoń Zduńska Wola – Jutrzenka Drzewce 18.06.2021

W piątek Pogoń Zduńska Wola rozegrała ostatni domowy mecz w sezonie 2020/21. Rywalem Pogoni była Jutrzenka Drzewce. Miejscowi w drugiej połowie spotkania zaprezentowali dwie oprawy, którym towarzyszyła różnorodna pirotechnika. Po meczu kibice Pogoni podziękowali zawodnikom za walkę i zaangażowanie podczas rundy wiosennej.

 

Weberlandia:
Na ten mecz czekaliśmy od momentu, kiedy oficjalnie zostały otworzone stadiony, ponieważ wszystkie mecze domowe rozgrywaliśmy w środy, a ten był pierwszym i zarazem ostatnim rozegranym w sobotę. Po cichu liczyliśmy na dużo lepszą frekwencję niż w środowe popołudnia na stadionie, jak i u nas na sektorze. Na tym meczu postanowiliśmy podziękować piłkarzom za walkę i zaangażowanie na boisku oraz za pozostanie w Pogoni, mimo że los klubu, jak i seniorskiej piłki wisiała na włosku. Sami też chcieliśmy zaprezentować coś, co na długo pozostanie w pamięci przybyłych na mecz kibiców.

Niestety w środę dostajemy informacje, że mecz zostaje przełożony na piątek, więc na kolejny mecz u siebie w weekend przyjdzie nam czekać do… następnego sezonu. Standardowo nagrywamy zapowiedź meczu z kolejnym piłkarzem, a był nim sam „profesor” Princewill Okachi, jak również pomagamy rozwieszać plakaty klubowe na całym mieście.

Na meczu standardowo zbieramy się na sektorze C i mimo żaru lejącego się z nieba staramy się jak najlepiej dopingować Pogoń przez cały mecz, choć druga połowa wypadła dużo lepiej w naszym wykonaniu. I to właśnie w drugiej połowie zaprezentowaliśmy dwie oprawy.

Pierwsza to flagi na kijach w barwach Pogoni, do których odpalamy stroboskopy, a pod koniec meczu odpalamy żółto zielono czarne świece dymne, dopełniając wszystko racami!!! Wszystko wyszło bardzo fajnie.

Przez całe spotkanie dobrze się bawimy, po meczu dziękujemy piłkarzom za całą rundę wiosenną, oczywiście nie zabrakło przy tym kilku rac, która była wyjątkowa, ale o tym napiszemy później. Teraz cieszymy się z faktu, że mogliśmy wspierać nasz ukochany Żółto Zielono Czarny Klub w kolejnym zwycięskim pojedynku!!!

POGOŃ NIGDY NIE ZGINIE
POGOŃ TO MY
ŻÓŁTO-ZIELONO-CZARNI

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments