Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin 10.03.2019

W niedzielę na trybunach Stadionu im. Floriana Krygiera zasiadło 15 319 widzów. Spotkanie Pogoni Szczecin przeciwko Zagłębiu Lubin było ostatnią szansą na pożegnanie zasłużonego obiektu w takim kształcie, w jakim obecnie możemy go oglądać.

 

Na młynie pojawił się transparent „Mój przyjacielu, byłeś mi jak brat”, następnie w niebo poszybowała niezliczona ilość serpentyn. Kolejno na trybunach pojawiły się dwie dobrze znane sektorówki, pierwsza o sporych rozmiarach „Pogoń”, druga nieco mniejsza z datą założenia klubu. Po zjechaniu sektorówek, w górę poszły balony w granatowo-bordowych barwach. Tego dnia sympatycy Pogoni mogli liczyć na dobre wsparcie Kotwicy Kołobrzeg, która tego samego dnia w godzinach przedpołudniowych rozgrywała swój mecz z rezerwami Pogoni.

[art5]

 

Orange City Boys ’03:

Na wczorajszym meczu z Pogonią w Szczecinie melduje się 437 osób. W tej liczbie są zakazowicze którzy zostali pod klatką gości oraz zgodowicze – 30 kibiców Falubazu, 24 Odry Opole, 20 Polonii Bytom oraz jeden Arkowiec. Dziękujemy za wsparcie i obecność na tym wyjeździe!


Ostatnie osoby wchodzą w drugiej połowie spotkania, a to za sprawą milicji która robiła wszystko żebyśmy dotarli pod stadion jak najpóźniej. Jak już wcześniej pisaliśmy, nie została wpuszczona na ten mecz oprawa.


Na sektorze zawisło 11 flag, w tym flagi ziomków z Bytomia i Zielonej Góry. Kilkanaście osób przez psiarnie w ogóle nie dojechało do Szczecina – A.C.A.B! ZAGŁĘBIE PONAD WSZYSTKO!

 

zobacz również zdjęcia:

[art5]

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments