Pogoń Rogów – TMRF Widzew Łódź 26.09.2015

Poniżej relacja kibiców Widzewa z grupy „Nieliczni Fanatyczni’08”:

Po raz drugi w odstępie zaledwie roku przyszło nam zmobilizować się na mecz Pogoni Rogów. Zeszłej jesieni udaliśmy się na ciekawy mecz do Łęczycy z Górnikiem, a tej w naszej mieścince odbył się pojedynek pomiędzy wspomnianą Pogonią a drużyną złożoną z sympatyków dumy miasta Łodzi – TMRFem Widzew Łódź.

Pomimo organizowanego tego samego dnia łódzkiego marszu przeciwko uchodźcom, który startował o tej samej godzinie co mecz zbieramy się w 25 osób wraz ze wspierającymi nas tego dnia fan clubowiczami z Brzezin, Tomaszowa, Rawy, Łowicza, Skierniewic, Wolborza, Poddębic, Lutomierska, Zgierza oraz Łodzianami m.in. z Chojen, Zarzewa, Żabieńca i Bałut. Sam mecz mija nam na rozmowach i przyglądaniu się temu co dzieje się na boisku.

Na początku II połowy prezentujemy przygotowaną na ten dzień oprawę składającą się z transparentu 1,5×32 metry z hasłem z naszych koszulek – „Rogów Tylko Łódzki Widzew”, któremu towarzyszyło 30 flag na kijach i kilka rac. Całość wyszła przyzwoicie. Na płotach wisiały tego dnia transparenty kolegów z Wolborza, Lutka, Tomaszowa i Rawy oraz naszej grupy „Nieliczni Fanatyczni”. Na płocie pojawiła się również ponad 10 letnia flaga Ultras Pogoń Rogów którą wykonaliśmy własnoręcznie będąc uczniami podstawówki 🙂 Mecz zakończył się wynikiem 1-0 dla rogowskiej Pogoni i niepokojeni przez licznie przybyła prewencję, której Rogów nie widział prawdopodobnie od stanu wojennego. Po meczu udajemy się w swoich kierunkach choć nie był to koniec tego dosyć udanego popołudnia.

Dzięki wszystkim obecnym. Widzewek islam pie*doli!

Z pozdrowieniami
Nieliczni Fanatyczni ’08

ZOBACZ GALERIĘ:
Pogoń Rogów – TMRF Widzew Łódź 26.09.2015

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments