Pogoń Miechów – Lot Balice 03.11.2018

Za nami ciekawe spotkanie w Miechowie, gdzie miejscowa Pogoń podejmowała drużynę LOT-u Balice. Podczas spotkania grupa Pogoń Ultras’17 świętowała pierwszą rocznicę powstania. Więcej w obszernej relacji samych zainteresowanych.

 

Pogoń Ultras’17:
03.11.2018 to data, która na długo zostanie w pamięci kibiców w Miechowie. Mecz z LOTem był dla nas szczególnie ważny, nie ze względu na rangę przeciwnika, a dlatego, że tego dnia nasza Grupa obchodziła pierwszą rocznicę powstania.


Specjalnie na tę okazję, przygotowaliśmy dwie oprawy. Prace nad nimi zaczęliśmy już na dwa tygodnie przed meczem. Z tego miejsca chcielibyśmy mocno podziękować naszym ziomalom ze Spartaka Wielkanoc Gołcza. Za pomoc w stworzeniu tego widowiska. Dzięki Panowie!


Mobilizacja która przeprowadzaliśmy zaowocowała prawie pełnym stadionem, mimo niesprzyjających warunków pogodowych. Spotykamy się już na 3 godziny przed meczem, żeby wszystko dokładnie przygotować. W pierwszej połowie prezentujemy oprawę, składającą się z transparentu „Pogoń Miechów 1922” oraz sektorówki w naszych barwach! Następnie wjeżdża 25 flag w asyście 40 stroboli i 4 świec dymnych!

W 2 połowie punktem kulminacyjnym rocznicy była druga oprawa, składającą się z sektorówki „Pogoń Ultras ’17” oraz transparentu „Wybuchowa Grupa”. Odpalamy 15 ogni wrocławskich i 50 fp3 oraz 20 rac morskich . Na sam koniec nad stadionem rozbłysły fajerwerki!


Na tym samym meczu przybijamy oficjalną zgodę z naszymi przyjaciółmi z Rabki! Pogoń & Wierchy po życia kres! Dziękujemy za wsparcie, na tym jakże ważnym meczu ekipom, które nas wspierały: Spartak w sile 12 osób, Wierchy w 3 osoby, FC Olkusz w 10 osób, oraz naszym przyjaciołom z Nowego Sącza, którzy meldują się w 3 osoby. Jeszcze raz dzięki za przybycie! Nie było by bez was takiego efektu! Stworzyliśmy razem to widowisko! UP’17

 

zobacz również zdjęcia:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments