Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Ruch Chorzów 28.08.2021

Podczas sobotniego spotkania Ultrasi Pogoni zaprezentowali oprawę, na którą składała się podświetlana folia z napisem „Boys At Work” w asyście środków pirotechnicznych. Gospodarze tego dnia mogli liczyć na wsparcie 31-osobowej ekipy Mazovii Mińsk Mazowiecki.

Około 300 kibiców Ruchu Chorzów stawiło się w Grodzisku Mazowieckim. „Niebieska Szarańcza” wykorzystała wszystkie przyznane bilety i w sporym nadkomplecie zasiadła na sektorze gości.

 

Relacja Pogoni Grodzisk Mazowiecki:

Na meczu wystawiamy ponad 100os młyn, grupa BAW prezentuje folie z pełną nazwą naszej grupy ultras BOYS AT WORK w asyście ogni wrocławskich, stroboskopów oraz świec dymnych. Na płocie 3 flagi, dwie nasze i jedna Mazovii, która wspierała nas tego dnia w ponad 30 osób. – dzięki!

POGOŃ & MAZOVIA!

 

Relacja Mazovii Mińsk Mazowiecki:

Wspieramy GKS w 31 osób z flagą. W sumie na młynie tego dnia około 100 osób. W pierwszej połowie grupa ultras Pogoni prezentuję oprawę: folię z nazwą grupy „Boys At Work” w asyście pirotechniki.

 

Ruch Chorzów:

 

Cwajka:
Emocje po wczorajszym szpilu trocha opadły więc dajemy krótki opis z wczorajszego wyjazdu. Grajki nie popisali się wczoraj grą ledwie utrzymany remis. Z początku problemy z wejściem na stadion. Ale my wczoraj w bardzo dobrej liczbie aż 18-stu kibiców naszej dzielnicy stawiło się na meczu z pogoń 9rodzisk, wiemy, że to tylko przedsmak tego, co nas czeka w dalszym ciągu sezonu, bo brakowało nam jeszcze paru znajomych twarzy, ale wiemy, że są wakacje i wierzymy, że na następnym wyjeździe pokażemy się wszyscy jak za dobrych lat, bo o to nam chodzi i pokażemy, że CWAJKA żyje i ma się dobrze. Mecz kończy się 1-1 podróż w dwie strony przebywa spokojnie, wracamy do domu z dobrym humorem i szykujemy się już na mecz 3 września u siebie, rozglądajcie się po dzielnicy, będzie info odnośnie zbiórki.

OOOLEEEEEEEEE OOOLAAAAAAA CHORZÓW DRUGI CWAJKA.

 

Niebieskie Łaziska:

 

zobacz również zdjęcia:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments