Podziękowania od Nieznanych Sprawców

Ultrasi Legii na zakończenie sezonu postanowili podziękować wszystkim kibicom, którzy wspierali ich działania w minionym sezonie. Oto co mieli do przekazania członkowie grupy:

Drodzy Kibice! Jako, że sezon 2015/2016 dobiegł końca czas na kilka słów od NaS. Przeczytajcie to co poniżej i uwierzcie, że to niepuste słowa napisane, bo tak wypada, a szczere podziękowania płynące prosto z serca, dla Was wszystkich.

W ostatnim czasie zdarza nam się to nader często, ale chyba znów możemy śmiało zaryzykować, że to najlepszy sezon w wykonaniu NaSzej grupy.

Prawdopodobnie najlepszy mecz w NaSzym wykonaniu, czyli niezapomniane 10-lecie z pięcioma oprawami. Nieco szalona końcówka sezonu z trzema meczami w dwa tygodnie, na których to pojawiło się sześć opraw. W tym finał Pucharu Polski z gęstymi kłębami czarnego dymu, które obiegły świat. Początek świętowania 100-lecia – czyli Życie i śmierć dla Legii Warszawa. Do tego tony (nie jest to przenośnia) spalonej pirotechniki – w Polsce i zagranicą, a wszystko to w zgodzie z zasadami jakich wszyscy się tu nauczyliśmy.

Wszystko to dzięki Wam! Dzięki temu, że na Legii prawdziwi kibice stanowią jedność. Planując najbardziej skomplikowane oprawy wiemy, że właśnie tutaj na trybunach, gdzie zasiadają kibice Legii Warszawa to musi się udać! Za każdym razem mamy pewność, że w przeróżnych sytuacjach możemy liczyć na Waszą pomoc – i to jest piękne!

Dziękujemy Wam za wyrozumiałość podczas godzin spędzonych pod sektorówkami. Za zrozumienie, gdy czasem z meczu wracacie do domu w czerwonej, czy zielonej koszulce mimo, że przyszliście przecież w białej.

Dziękujemy za zaufanie jakim obdarzacie NaS za każdym razem, kiedy wrzucacie do puszki kolejne złotówki, które – bądź co bądź – pozwalają nam realizować NaSze plany. Dziękujemy Wam serdecznie za to, że również na stadionie robicie to o co Was prosimy, dzięki czemu oprawy zawsze się udają.

Dziękujemy każdemu z Was, za to, że razem sprawiamy, że Legia Warszawa jest Wielka!

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments