Podsumowanie rundy jesiennej kibiców Broni Radom

Poniżej prezentujemy Wam podsumowanie rundy jesiennej w wykonaniu kibiców Broni Radom (III liga). Jako, że mamy sezon ogórkowy zapraszamy Was do nadsyłania podobnych podsumowań na kontakt[małpa]stadionowioprawcy.net

Tym czasem życzymy miłej lektury:
Represje policyjne zaczęły się od meczu z Żyrardowianką 4.10. Z nieznanych przyczyn, najpierw tajne chodzą po trybunie i nas kamerują. Po meczu masowe spisywanie za byle co. Parę osób wyłapuje mandaty. Od tego meczu zaczynamy propagandę i jazdę z psiarnią, jak się okazało słusznie 🙂

14 Września Broń – GKP Targówek

Liczyliśmy, że przyjadą goście, ale ci mimo zapewnień podczas meczu u nich, nie pojawili się. Większość osób na sektorze posiada specjalnie okulary przeciwsłoneczne i dżokejki (żeby się pały bardziej wkurzały). Na tym meczu rozpoczynamy akcję ANTY-POlicyjną. Trzeba zaznaczyć, że staramy się robić na takich patentach, aby obeszło się bez zakazów.

Prezentujemy oprawę „NIE MA PIRO, SĄ GAŚNICE – CO WY TERAZ NAM ZROBICIE”. Do tego 4 transy na kijach, które dają napis 1.3.1.2 każdemu dobrze znany. Odpalamy do tego parę gaśnic 😀 Psy wkurwione na maxa. Po meczu czekają na nas pod bramą wyjściową kaski, tworzą kordon i spisują kogo popadnie. Kilkadziesiąt osób zdołało się urwać i zaczęły się ganianki po osiedlu. Spisywano nawet dzieciaków po 11 lat i kobiety czy starszych ludzi.

5 Październik Broń – GKS Bełchatów II

Na tym meczu wisi hasło odwołujące się do pana komendanta, który popylał po sektorze VIP z pałką.
„Leci z nieba biały puch wasz komendant to jest zuch, krzyże ściąga na koMENDAch, po stadionie nam się szwenda”. Do tego robimy „pierz party” rozwalamy parę poduszek i rzucamy konfetii. Po raz kolejny psy na maxa podgrzane.

Tajne znów z metra kamerują ludzi. Ustawili kamerę na wprost naszego sektora. To sobie łaziliśmy po trybunie, i dopingowaliśmy z różnych miejsc 😀 Po meczu sytuacja podobna do tej z 14.10.2013.

31 Październik Broń – Legia II

Na tym meczu, prezentujemy najefektowniejsza oprawe, która zna już chyba cała Polska.
Tak jak mówi hasło, zrobiliśmy sobie Balet na trybunie :). Wieszamy trans podwieszany na kijach „Na trybunach dyskoteka, a Milicja znowu szczeka”.

Puszczamy z głośników każdemu znanego Hardbassa.

Słychać go wokół całego stadionu. Prezentujemy małą sekto ( herb klubu). Machamy 4 transami na kijach (2X bad boy, 1.3.1.2, i A.C.A.B) Do tego odpalamy 4 race, kilkanaście strobo, 3 świece dymne.

Używamy też 2 elektrycznych zadymiarek, i strobo elektrycznego. No i co tu dużo gadać, wszyscy tańczą, i bawią się jak na prawdziwej dyskotece 😀
W ciągu 5 minut pod bramą zjawiają się znowu kaski. Podczas wyjścia znowu formują „ścieżke”, karzą stawać pod murem, i spisują prawie każdego. ” Miny psów podczas oprawy- bezcenne 😀

16 Listopada Broń – Pilica Białobrzegi

Z racji na nękanie nas po ostatnich wyczynach przez mundurowych postanawiamy odpuścić pirotechnikę i do zadymienia sektora użyliśmy suchego lodu oraz wrzącej wody. Suchy lód to dwutlenek węgla w temperaturze -80 stopni. W kontakcie z gorącą wodą zachodzi efekt sublimacji, czyli szybkie przejście co2 ze stanu stałego w stan gazowy. W ten sposób uzyskaliśmy t.zw. ciężki dym. Do oprawy użyliśmy 25 kg suchego lodu oraz 50l wrzącej wody. Oba składniki zostały wniesione w termosach za zgodą organizatora meczu.

Milicja szaleje na widok wnoszonych termosów i próbuje wejść na stadion. Nie dostają zgody organizatora i grożą że wrócą z nakazem i przetrzepią nasz magazyn. Nie wrócili. Na dole sektora wywieszamy trans „Dziś na meczu co2, znowu „władza” problem ma”. Po meczu zostaje zawinięty jeden z prowadzących doping. Po retorycznych pytaniach o osoby odpalające race na meczu z Legią II zostaje zwolniony. Jest to już drugie tej osoby przesłuchanie w tym tygodniu. Goście w około 30 osób z jedną flagą i dopingiem. Mecz bez bluzgów z obu stron.

To na tyle szaleństw w tej rundzie z naszej strony. Policja została ośmieszona na całą Polskę, a nasze oprawy dobitnie ich wypunktowały. PIŁKA NOŻNA BEZ POLICJI!

Broń Radom – Huragan Wołomin 23.11.2013

Na ostatnim meczu u siebie w tym roku, biorąc pod uwagę, że mamy na pieńku z psami, postanawiamy po raz kolejny podkręcić atmosferę. Mobilizujemy się na ten mecz, ogłaszając, że na sektorze będzie lepsza jazda (Kulminacja naszych opraw z jesieni, które chyba już każdy zna ) Psy głupieją, gdy na naszej trybunie nie ma ani jednej osoby, a na płocie wisi trans „ Dzisiaj sektor pusty jest, bo się kręci wściekły pies” Młyn formujemy po drugiej stronie.

Wieszamy 3 flagi i trans odnoszący się do akcji , z których słyną nasze sąsiadki, a przede wszystkim do ostatniej. ( Podczas podróży pociągiem na Marsz Niepodległości, którym jechał „cały Radom” ( MW, Narodowcy, kibice w tym młoda ekipa od nas ok.10 osób itd.) gołębiarze odwalają cyrk i kręcą awanturę. Za pierwszym razem odbijamy atak lecz po chwili, tym razem liczniejszym i starszym składem wpadają nam znów do przedziału.

Parę osób od nas jest obitych , i opuszczamy pociąg 20 km za miastem. Próbujemy się odpłacić, i ustawiamy się w 30 osób na wracających gołębiarzy. Wybiegamy przed dworzec, i tu już niestety zabrakło zdecydowania u zielonych. Wpadają psy i do niczego nie dochodzi. Radomiak po raz kolejny pokazał, że są bez honorową ekipą, tym bardziej, że Marsz Niepodległości, to święto wszystkich Polaków, gdzie każdy staje ponad klubowymi podziałami. Na samym meczu zbieramy się w ok. 60-70 os. W 65 min wywieszamy trans „ TERAZ TUTAJ JEST ZABAWA, BO POLICJA JEST GŁUPAWA” . Do tego robimy flagowisko z Machejek.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments