Podsumowanie EURO 2016 kibiców Chrobrego

Podczas EURO 2016 dużo wydarzyło się pod kątem kibicowskim. Poniżej prezentujemy podsumowanie kibiców Chrobrego Głogów:

Około 30-osobowa delegacja z Głogowa pojawiła się na meczu z Ukrainą, który był ostatnim grupowym biało-czerwonych podczas ME. Niewykluczone, że we Francji pojawiło się więcej kibiców z naszego miasta, gdyż z pewnością byli też tacy, którzy wybrali się na własną rękę i przemieszczali swoimi ścieżkami. Liczna, bo ok. 20-osobowa grupa z Głogowa pojawiła się też podczas meczu z Portugalią. Jak się okazało, było to ostatnie spotkanie mistrzostw z udziałem Polaków. Porażka po rzutach karnych zawsze pozostawia niedosyt, jednak cały udział naszej reprezentacji w turnieju trzeba ocenić na duży plus!

Kibice Chrobrego obecni byli na wszystkich spotkaniach Euro z udziałem naszej kadry. Podczas każdego meczu wisiała biało-czerwona flaga „CHROBRY”, która była dobrze widoczna w telewizyjnych transmisjach. Ogromny w tym udział jednego z fanatyków ChG, który zaliczył wszystkie pięć spotkań biało-czerwonych, w międzyczasie kilkukrotnie kursując na trasie Polska-Francja.

Mistrzostwa Europy we Francji kibice Chrobrego zakończyli też ze zdobyczami. Najpierw w ręce pomarańczowo-czarnych wpadła flaga niemieckiej ekipy Stuttgarter Kickers, natomiast później swoich barw pozbyli się Anglicy (po stronie zysków też mała fana Olympique Marsylia). Generalnie Euro w wykonaniu kibiców Chrobrego wypadło bardzo dobrze. Na pewno fani naszego klubu byli bardzo widoczni, a warto wspomnieć, że podczas jednego ze spotkań aktywnie uczestniczyli w prowadzeniu dopingu dla biało-czerwonych. Mistrzostwa powoli dobiegają końca, ale z całą pewnością można je zaliczyć do udanych! Szacunek dla obecnych! CHROBRY! POLSKA!

Zdjęcia zdobyczy:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments