Za nami kolejny Finał Pucharu Polski, który tradycyjnie odbył się na stadionie Narodowym w Warszawie. Dym z rac unosił się w tym dniu niestety tylko nad jednym sektorem, wszystko przez szczegółowe kontrole smutnych panów.
„Ten gość na tym stanowisku to jest pomyłka. Wiedział o tym każdy od samego początku. On nie zdaje sobie sprawy jak ważną religią dla kibiców z Zielonej Góry jest Falubaz i nie zdaje sobie chyba też sprawy z tego, że kibice i klub będą tu zawsze, kiedy jego będzie się już tylko wspominać z obrzydzeniem”
Za nami konkretne spotkanie w Starachowicach, oprawy po obu stronach, wyłamane ogrodzenie w sektorze gości oraz bezpośrednie starcie dwóch ekip na koronie stadionu!
Mimo niesprzyjającej aury Koroniarze rozpoczęli drugą już edycję akcji „7 grafów w 7 dni”. W przeciągu tygodnia na kieleckich osiedlach oraz okolicach, powstało siedem nowych malunków.
Tak prezentują się wszystkie malunki akcji „7 grafów w 7 dni””