Podbeskidzie Bielsko-Biała – Chrobry Głogów 25.07.2020

Podbeskidzie Bielsko-Biała już na kilka kolejek przed końcem sezonu 2019/2020 zapewniło sobie awans najwyższej klasy rozgrywkowej. W minioną sobotę „Górale” rozegrali ostatnie spotkanie w pierwszej lidze, podczas którego nie zabrakło atrakcji ultras. Na wyjście piłkarzy „Wiecznie Młodzi” zaprezentowali transparent o treści „Ekstraklasa znowu nasza”, natomiast jego uzupełnieniem były flagi na kijach. Druga oprawa to sektorówka z folii przedstawiająca logo Ekstraklasy, którą podświetliły ognie wrocławskie oraz dwa czarne dymy. Całość dopełnił trans: „Wiem, że WAM to nie pasuje” – „że UWM dziś świętuje”.

 

Relacja Podbeskidzia Bielsko-Biała:

Ekstraklasa Znowu Nasza!!
Na ostatni mecz w 1 lidze przybyło 4359 kibiców. Nas w Młynie lekko ponad 200 głów, raz z lepszym raz z gorszym dopingiem. Wywieszamy 7 flag: Bielszczanie, 1995, Górale, 1312, CeramedSCI, Wiecznie Młodzi oraz GNLS.

[art5]

Ultrasi przygotowali na mecz dwie oprawy:

1 – Na wyjście piłkarzy na barierce pojawił się trans o wymiarach 3m×40m z napisem „Ekstraklasa Znowu Nasza”, a całość dopełniły flagi na kijach.

2 – Nad głowami pojawiła się sektorówka z folii, na której wycięte zostało logo Ekstraklasy, które podświetliły ognie Wrocławskie oraz dwa czarne dymy. Całość dopełnił trans, który przedstawiał artystę mówiącego: „Wiem, że WAM to nie pasuje” oraz dalsza część „że UWM dziś świętuje”.

[art5]

Nie był to koniec pokazu Ultras, ponieważ zaraz po meczu rozpoczęliśmy fetę z okazji awansu i tak przy stadionie rozbłysło ponad 40 rac ze śpiewem na ustach pożegnaliśmy 1 ligę! Na wręczenie pucharu przygotowaliśmy trans, na których wymieniliśmy piłkarzy, którzy pokazali serce i zaangażowanie dla Naszego klubu.

Warto również powiedzieć o legendach TSP, a mianowicie o Darku Kołodzieju, Marku Sokołowskim oraz Tomku Górkiewiczu, którzy pod koniec pierwszej połowy przyszli do „Młyna” i prowadzili doping. Szacunek Panowie!!

[art5]

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments