Piwko wracaj szybko!

W związku z ostatnimi działaniami władz klubów, a także sytuacją która miała miejsce w Śląsku Wrocław publikujemy treść oświadczenia wypracowanego i wydanego przez kibiców z całej Polski. Warto również dodać, że poniższe oświadczenie zostało opublikowane przez wiele grup kibicowskich, między innymi Motor Lublin, Lechia Gdańsk, Raków Częstochowa, Miedź Legnica, Korona Kielce, Stomil Olsztyn, Jagiellonia Białystok, Wisła Płock, ŁKS Łódź i Pogoń Szczecin.

 

OŚWIADCZENIE:

W nawiązaniu do ostatnich wydarzeń które miały miejsce we Wrocławiu, jako środowisko kibiców w Polsce, chcemy stanowczo zaprotestować wobec niezrozumiałej oraz absurdalnej decyzji którą podjęto w klubie Śląska Wrocław o zwolnieniu jednego z najdłużej pracujących SLO w Polsce – Przemka Piwowarskiego, koordynatora do spraw kontaktu z kibicami w Śląsku Wrocław.

Pamiętajmy, że stanowisko zostało powołane do budowania relacji między klubem, a kibicami nie tylko Śląska, ale również z innych drużyn, natomiast na ten moment owa sytuacja pokazuje, że dla Klubu te relacje nie są istotne, a władze klubu działają wyraźnie pod presją polityczną.

Przemek stał się ofiarą rozgrywek politycznych wewnątrz klubu co jest niedopuszczalne oraz wyraźnie pokazuje ze nie wszyscy w Polsce zrozumieli role SLO w klubie piłkarskim. Mamy nadzieję, że Zarząd Śląska Wrocław jeszcze raz poważnie zastanowi się nad decyzją która została podjęta i przywróci ODPOWIEDNIĄ OSOBĘ, na odpowiednie miejsce. 

[art5]

 

Podczas wczorajszych spotkań w ramach ostatniej, tegorocznej kolejki Ekstraklasy odpowiednie transparenty pojawiły się w Poznaniu i Łodzi. Dzisiaj natomiast możemy się spodziewać kolejnych, poniżej będziemy wrzucali wszystkie, które pojawią się na polskich stadionach.

 

ŁKS Łódź – Wisła Kraków 19.12.2019

 

Lech Poznań – Arka Gdynia 19.12.2019

[art5]

 

Lechia Gdańsk – Raków Częstochowa 21.12.2019

 

Wisła Płock – Piast Gliwice 21.12.2019

 

Pogoń Szczecin – Korona Kielce 20.12.2019

[art5]

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments