Piłkarze Górnika Zabrze wsparli Ultrasów

Postawa godna naśladowania. W ubiegłym tygodniu kapitan zespołu Michał Koj zorganizował w szatni drużyny zbiórkę na cele Ultrasów. Dzisiaj konto kibiców zasiliła kwota o wymownej wartości 1948 złotych. Poniżej wpis zamieszczony na łamach oficjalnej strony zabrzańskiego klubu.

 

Górnik Zabrze S.A.:

Wszyscy jesteśmy pod wrażeniem „Trójkolorowych” opraw i choreografii przygotowywanych przez kibiców Górnika z grupy Ultras. Podobnie jest z piłkarzami 14-krotnych Mistrzów Polski, którym brakuje dziś fantastycznego wsparcia zabrzańskich trybun. Czekając na powrót fanów, piłkarze postanowili dołączyć do zbiórki.

Kiedy kibice Górnika ogłosili zbiórkę na potrzebny sprzęt (farby, szpule materiału oraz odpowiednie taśmy klejące) na odpowiedź piłkarzy nie trzeba było długo czekać. Górnicy zdecydowali się dołączyć do akcji. Jeszcze przed ostatnim meczem – w ubiegłym tygodniu – kapitan zespołu Michał Koj zorganizował w szatni drużyny zbiórkę. Dzisiaj konto kibiców zasiliła kwota o wymownej wartości 1948 złotych.

To właśnie dzięki takiemu wsparciu powstają kolorowe oprawy podczas meczów, ale również prace takie jak ta, która całkiem niedawno ozdobiła sektor rodzinny Górnika Zabrze. Przepiękne flagi, specjalne machajki, okazjonalne transparenty, czy skomplikowane i zmyślne choreografie … to wszystko elementy, bez których trudno wyobrazić sobie mecz Górnika.

Jesteśmy przekonani, że dzięki wspólnemu zaangażowaniu, już po „odmrożeniu” stadionów, tworzyć będziemy i na boisku i na trybunach wielkie piłkarskie widowiska … oczywiście tylko i wyłącznie zgodne z zapisami odpowiednich ustaw i przepisów.

ZBIÓRKA CAŁY CZAS TRWA. ABY DOŁĄCZYĆ KLIKINIJ – TUTAJ!!!

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments