Pierwszy rajd rowerowy kibiców Pogoni Szczecin

W minioną sobotę wystartował pierwszy rajd rowerowy kibiców Pogoni Szczecin. Trasa przejazdu, który łącznie wyniesie około 330 kilometrów, podzielona została na trzy dni. 19 czerwca odbył się etap z Dębna do Szczecina. Dzień później fani udali się ze Szczecina do Wysokiej Kamieńskiej. Finałowym etapem będzie trasa z Wysokiej Kamieńskiej do Kołobrzegu, a zakończeniem rajdu będzie wspieranie swoich zgodowiczów na meczu z Górnikiem Konin.

 

Kibice Razem Pogoń Szczecin:
Żar lejący się z nieba i temperatura mocno przekraczająca 30 stopni Celsjusza? To dla kibiców Pogoni Szczecin żadna przeszkoda, aby przejechać setki kilometrów w imię ukochanego klubu.

W sobotę wystartował pierwszy rajd rowerowy kibiców Pogoni Szczecin. Fani Dumy Pomorza za sobą mają już dwa etapy, a trzeci, finałowy, odbędzie się za tydzień.

Akcja organizowana przez „Kibice Razem Pogoń Szczecin” i SKPS Portowcy wystartowała w sobotę rano z Dębna, najdalej wysuniętego na południe fan clubu w naszym województwie. Kibice przejechali przez inne ważne dla Pogoni miasta – Chojnę i Gryfino, aż do Szczecina. Niedziela? Start w Szczecinie i wyprawa do Wysokiej Kamieńskiej. Po drodze przejazd przez Stargard i Goleniów.

Wszystkim biorącym udział należą się ogromne słowa uznania, gdyż w takich warunkach atmosferycznych, takie osiągi robią ogromne wrażenie. Brawa dla Was Panowie!

guest

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments