Piast Żmigród – Stilon Gorzów 24.08.2014

Poniżej przedstawiamy Wam relację kibiców Piasta:

Postanowiliśmy ten mecz troszkę upiększyć. Pomysł nadszedł dopiero w czwartek w godzinach popołudniowych.

Nikt z nas się nie spodziewał, że damy radę, że zdążymy przed meczem pomalować materiał o wymiarach 25m x 4.5m, ale jednak. W piątek wieczorem byliśmy gotowi już ze wszystkim, a więc pojawiamy się ekipą godzinkę przed meczem i montujemy sznurki do podciągnięcia oprawy.

Przed stadionem w obstawie milicji czekali już na wejście do klatki kibice gości, którzy dotarli do Żmigrodu busami i autami. Od samego początku lecimy z dosyć głośnym dopingiem jak na taką małą liczbę osób w młynie. Nie robiliśmy praktycznie żadnych dłuższych przerw. Kibice Stilonu kilkukrotnie zaznaczyli swoją obecność na stadionie i przyjechali z jedną flagą „Stilonowcy 1947″. Nie znamy dokładnej dokładnej liczby głów, jeśli sami się określą to dodamy do relacji. Od samego początku meczu goście mieli spinę z ochroną. Zostali zamknięci na łańcuch i nie chcieli nikogo wypuścić.

W młynie naszego Piasta wspomagało około 60 osób. W drugiej połowie ok. 65 minuty wjeżdżamy z podciąganą sektorówką. Zasłaniamy całą trybunę krytą wielkim napisem PIAST, rycerzem oraz hasłem „PORAŻKA BUDUJE CHARAKTER LEPIEJ OD ZWYCIĘSTWA. OCZEKUJ DNI CHWAŁY ŻMIGRODZKIEGO KRÓLESTWA.” Do całości dochodzi przyśpiewka „Piast Żmigród to jest potęga!”

Kibiców Stilonu pojawiło się około 40-50, wywiesili jedną flagę.

Piast Żmigród:
[img]https://stadionowioprawcy.net/foto/fd459f7ac6_1.JPG[/img]

[img]https://stadionowioprawcy.net/foto/2321215707_2.JPG[/img]

[img]https://stadionowioprawcy.net/foto/5aea6cc597_3.JPG[/img]

[img]https://stadionowioprawcy.net/foto/2348f64b46_4.JPG[/img]

Stilon Gorzów:
[img]https://stadionowioprawcy.net/foto/0196f2abb2_5.JPG[/img]

zdjęcia i relacja: KibicePiasta.pl

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments