Piast Gliwice – Lech Poznań 15.02.2019

Pierwszy mecz po zakończeniu bojkotu przez fanatyków Piasta Gliwice przyciągnął na Okrzei 4608 kibiców. Gospodarze tego dnia mogli liczyć na konkretne wsparcie GKS-u Jastrzębie, które na tym spotkaniu pojawiło się w liczbie 300 głów. Oprócz fanatyków, na meczu pojawili się również sami piłkarze i sztab szkoleniowy z Jastrzębia. Warto również dodać, że pomimo zakazu wyjazdowego jaki w dalszym ciągu mają kibole Lecha Poznań, na sektorze gości wczoraj zameldowało się trzech fanatyków Kolejorza.

 

Szobiszowice Piast Gliwice:
70-ciu fanatyków z najstarszej dzielnicy zebrało się na naszym „zbiórkowym” boisku. Pod stadion dotarliśmy ze śpiewem na ustach który wspaniale niósł się po szobiszowickich kamienicach. Po drodze dołączyliśmy do załogi Brygady Centrum i bandy z Trynku i Sikornika. Święto było czuć w powietrzu i śmiało można stwierdzić, że świętem ten dzień uczyniliśmy.

 

70-ciu fanatyków z najstarszej dzielnicy zebrało się na naszym „zbiórkowym” boisku.

Pod stadion dotarliśmy ze śpiewem na ustach który wspaniale niósł się po szobiszowickich kamienicach. Po drodze dołączyliśmy do załogi Brygady Centrum i bandy z Trynku i Sikornika.

Święto było czuć w powietrzu i śmiało można stwierdzić, że świętem ten dzień uczyniliśmy.

Na trybunach bardzo dobra liczba w młynie gdzie wspierała nas fenomenalna liczba
GKS-u Jastrzębie. Doping stał na najwyższym poziomie a nową wspólną przyśpiewkę z naszym układowiczem słychać było na gliwickich ulicach do samego rana. Wszystko układało się idealnie a piłkarze dostosowali się do wysokiego poziomu na trybunach i wciągnęli do nosa poznańską lokomotywę. Ten dzień na długo zapisze się w historii gliwickiego futbolu.
W tej sytuacji można tylko zacierać ręce i czekać na kolejne mecze a my mamy nadzieje, że młyn nadal będzie pękać w szwach a na wyjazdy zaczniemy jeździć w przyzwoitych liczbach. 🔥

Opublikowany przez Szobiszowice Piast Gliwice Sobota, 16 lutego 2019

Na trybunach bardzo dobra liczba w młynie gdzie wspierała nas fenomenalna liczba GKS-u Jastrzębie. Doping stał na najwyższym poziomie a nową wspólną przyśpiewkę z naszym układowiczem słychać było na gliwickich ulicach do samego rana. Wszystko układało się idealnie a piłkarze dostosowali się do wysokiego poziomu na trybunach i wciągnęli do nosa poznańską lokomotywę.

Ten dzień na długo zapisze się w historii gliwickiego futbolu. W tej sytuacji można tylko zacierać ręce i czekać na kolejne mecze a my mamy nadzieje, że młyn nadal będzie pękać w szwach a na wyjazdy zaczniemy jeździć w przyzwoitych liczbach.

 

GKS JASTRZĘBIE – od kibiców dla kibiców:
Około 300 osób z Jastrzębia wsparło Piasta Gliwice podczas meczu z Lechem! Oprócz nas Piasta wspierali także nasi piłkarze wraz ze sztabem szkoleniowym! Zjednoczony GKS!!! 

 

Lech Poznań:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments