Partizan Belgrad – Zagłębie Lubin 14.07.2016

Fanatycy Zagłębia zostali zatrzymani przez stróżów prawa na granicy Węgiersko-Serbskiej, przez co nie zdążyli na pierwszy gwizdek w Belgradzie:

Ze strony Partizana dobra frekwencja (na trybunie Jug około 70-80% frekwencji znanej z derbów Belgradu). Doping Grobari dobry, chwilami bardzo dobry.

Na sektorze gości zasiadło 360 fanatyków. Zagłębie tego dnia było wspierane przesz wszystkie zgody, na młocie zawisły trzy flagi Zagłębia, dwie Odry, trzy Zawiszy, jedna Arki i Polonii Bytom. Na sektorze gości spora ilość milicji, doping polskich kibiców to przede wszystkim przyśpiewki antypolicyjne, pozdrowienia wszystkich zgód, trochę bluzgów na Partizan i słynne „Polish Fans Hooligans”.

Relacja Zagłębia:
Kilka słów o wyjeździe do Belgradu. Na ten wyjazd wyruszmy w środę wieczorem, Jedziemy autokarami oraz busami, droga mija nam w miarę sprawnie i w dobrych humorach przekraczaliśmy kolejne granice. Problemy się zaczęły na granicy Węgiersko – Serbskiej. Nasze autokary zostały przetrzepane bardzo dokładnie, a zarekwirowano nam nawet żywność, i alkohol. Widać było, że serbska psiarnia była bardzo spięta. Po kilku godzinnym „Postoju” na granicy, w końcu pozwolono nam ruszać w stronę Belgradu. Po problemach na granicy w końcu dojeżdżamy na stadion, gdzie w ok 67 minucie pierwsze osoby od Nas wchodzą na sektor. W komplecie meldujemy się w ok 80 minucie meczu, i od razu lecimy z konkretnym dopingiem, zarazem pokazując Polski styl kibicowania lecąc na „gołe pudła”. Warto zwrócić uwagę, że nasz sektor był obstawiony sporą ilością mundurowych, którzy robili wszystko, żebyśmy dotarli na mecz jak najpóźniej. Po meczu czekamy na wyjście ok 30 minut pakujemy się do środków transportu i wracamy do Polski. Z nami tego dnia obecne wszystkie zgody oraz układowicze, Polonia Bytom w 38 osób, Arka Gdynia 17 Odra Opole w 15 osób, Zawisza 20, Falubaz Zielona Góra również w 20 osób. Na meczu wisi kilka flag (W tym zgód), niestety nie wszystkie zawisły z powodu psiarni, jak i zawirowań około meczowych. Podsumowując: Na sektorze gości melduje się 360 fanatyków, zgodom oraz układowiczowi DZIĘKUJEMY za wsparcie! ACAB !!!!

Partizan Belgrad:


Zagłębie Lubin:


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments