Oświadczenie Stowarzyszenia kibiców „Piastoholicy”

Pojawiło się oświadczenie kibiców Piasta Gliwice odnośnie sytuacji, jaka miała miejsce w pewnym lokalu McDonald’s. Trzy osoby zostały ukarane mandatami, gdyby ktoś jeszcze nie był w temacie, odsyłamy do wczorajszego newsa.

[art5]

 

Oświadczenie Stowarzyszenia kibiców „Piastoholicy”:

Stowarzyszenie kibiców odcina się od irracjonalnego zachowania jakiego dopuścił się jeden z kibiców Piasta. Zachowanie jednostki nie może zaważyć na opinii całego środowiska kibiców Piasta którzy w Rydze pokazali klasę i dumnie reprezentowali nasz kraj i klub.
Osoba która dopuściła się tego czynu poniosła srogie konsekwencje a grupa kibiców którą reprezentował owy kibic została rozwiązana przez osoby decyzyjne.
Namawiamy do wspierania Piasta w tych trudnych chwilach a najbliższa ku temu okazja będzie na meczu w Łodzi gdzie podejmować będziemy Łódzki K.S.


Nie licząc tej sytuacji, kibole Piasta tak jak na polskich kibiców przystało, godnie reprezentowali nasz kraj poza jego granicami. Cały mecz z głośnym dopingiem, pojawiła się również pirotechnika. Więcej o spotkaniu pisaliśmy TUTAJ.

[art5]

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments