Oświadczenie kibiców Lecha Poznań

Od kilku dni nie tylko w Poznaniu, ale i w całym kraju głośno jest o domniemanych gangach nastolatków zaczepiających klientów centrum handlowego Posnania. Wiele portali podało informację, jakoby kibice Lecha Poznań mieli pomóc w zaprowadzeniu porządku w Centrum Handlowym. Dzisiaj pojawiło się na ten temat oficjalne oświadczenie kibiców Kolejorza.

 

Oświadczenie kibiców Lecha Poznań:

Kibice Lech Poznań to bardzo nośny temat. Niezwykle często wykorzystywany do clickbaitów, fake newsów. Jesteśmy motywem, który doskonale się sprzedaje i przynosi olbrzymie zasięgi nie tylko oficjalnym stronom różnych mediów, ale przede wszystkim bliżej nieokreślonym profilom facebookowym prowadzonym przez osoby, którym zależy na atencji i nabijaniu oglądalności.

Ostatnie wydarzenia, które miały miejsce w Poznaniu odbiły się szerokim echem praktycznie we wszystkich portalach internetowych. Profil facebookowy, który wymyślił i opublikował tę informację nie ma nic wspólnego z kibicami Lecha Poznań. Odcinamy się jednoznacznie od postów publikowanych na tym profilu. Przypuszczamy, że autor tego fake newsa nie będzie mieć na tyle cywilnej odwagi by sprostować swoją publikację i ucieknie do króliczej nory.

Jesteśmy bardzo niemile zaskoczeni, że nie tylko internetowi celebryci wykorzystują tę sytuację by zaistnieć w mediach, ale olimpijczycy i mistrzowie świata w swoich dyscyplinach sportu również.

guest

11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Obiektywny
Obiektywny
3 miesięcy temu

Skoro gonią ich małolaty po galerii wiadomo skąd strach przed wycieczka do Krk czy przyjęciem gości z Wisły 🙂

Jeżyce Style
Jeżyce Style
4 miesięcy temu

Patologia z galerii vs. Patologia z trybuny, kretyni kontra kretyni.

Wini(L)
Wini(L)
4 miesięcy temu

ad 1) „Kibice Lech Poznań (Lecha Poznań jak już) to bardzo nośny temat” – wcale nie. Żaden nośny temat. Może w Wielkopolsce tak ale nie wszędzie, choć wam się wydaje, że tak. Takie trochę z was zarozumiałe kartofle. Przerost formy nad treścią.

ad 2) „Ostatnie wydarzenia, które miały miejsce w Poznaniu odbiły się szerokim echem praktycznie we wszystkich portalach internetowych” – żadnym szerokim echem, ponieważ 90% ludzi zlewa ciepłym moczem informacje na temat waszego miasta, klubu a już o poznańskich galeriach handlowych nie wspominając.

Więc skoro nie ma czym się zająć, szanowna redakcjo, w przerwie rozgrywek, to róbcie w tym czasie same „wspomnienia” z grzybobrań albo ze spontanicznych „rozmów” z lat 70,80.90 itd., a nie wrzucacie jakieś gówno o galeriach handlowych w Poznaniu.

Ps: więcej się dzieje takich „skandali” w Warszawie w samej Galerii Mokotów niż w całym mieście Poznań. Nikt o tym nie pisze ? No i dobrze kurwa bo po co o tym pisać ??

Niklot
Niklot
4 miesięcy temu

To oświadczenie nie odstaje poziomem intelektualnym od poziomu przedmiotowej młodzieży. Pragnę jednakowoż przypomnieć, iż takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie…

Rks
Rks
4 miesięcy temu

Amica wielkopolska, najbardziej charakterni trzymajacy z nozownikami z paskow, wasza marka jest dnem dna a hipokryzja siega szczytu. O uszolku juz nie wspominajac i rysiu oczywiscie. Wasza banda z miasta to 40 osob bo reszta to wielkopolska. A nawiase mowiac jak miasta typu Pila,Kalisz,Gniezno itd majace swoje kluby moga kibicowac amice zamiast ja jebac do spodu ???? Szooook

tifo
tifo
4 miesięcy temu

A właściwie to czemu nie? Macie potencjał, dobrze byloby zrobic dobry uczynek i np. skasować gimbazę nękającą społeczeństwo..nie widzę problemu

Radzio
Radzio
4 miesięcy temu

Uff

Witek G Zabrze
Witek G Zabrze
4 miesięcy temu

To oświadczenie jest tak samo żenujace jak poziom tych małoletnich gangów w galerii.

Wini(L)
Wini(L)
4 miesięcy temu

Nie wiem o co chodzi ale jak zwykle lesio ma z czy problem.

DZ22
DZ22
4 miesięcy temu

Czyli tylko uszol będzie się bawił w ormo?

Ziomek
Ziomek
4 miesięcy temu

No tak skoro 1/2 tych typów to wasi” koledzy” z trybun. Albo z klubów sztuk walki

Artykuł dotyczy ekip