Oświadczenie grupy Kibolski Klub Dyskusyjny

Oświadczenie grupy Kibolski Klub Dyskusyjny:
„W obliczu informacji o przymusowym przekazaniu części dochodu z najbliższego meczu Ligi Europy na rzecz zalewających Europę muzułmańskich imigrantów, jako osoby skupione wokół Kibolskiego Klubu Dyskusyjnego wyrażamy ostry sprzeciw. Konsekwencją tego jest decyzja o odpuszczeniu meczu z Belenenses i pozostaniu w domach.

Będąc częścią społeczności kibiców Lecha Poznań od lat dobrowolnie i bez medialnego poklasku angażujemy się w działalność charytatywną na rzecz najuboższych. Wielotonowe zbiórki żywności, produktów chemicznych, podręczników i przyborów szkolnych to wyraz nie tylko zaangażowania, ale i wielkiej wrażliwości serca całej niebiesko-białej rodziny. Podczas naszych podróży na dawne Kresy Rzeczpospolitej wielokrotnie spotykaliśmy naszych rodaków żyjących w skrajnym ubóstwie, prześladowanych za swoje przywiązanie do utraconej Ojczyzny. Z każdą naszą wizytą widzieliśmy na twarzach naszych rodaków łzy goryczy – ich tragiczny los jest straszną ceną za wierność Rzeczpospolitej.

Przekazywane przez nas dary tylko w niewielkim stopniu rekompensują ból zapomnienia, na jaki skazani zostali przez polskie władze. To okrutne zapomnienie staje w rażącym kontraście z tym, co widzimy w ostatnich tygodniach w stosunku do muzułmańskiej imigracji. Hipokryzja elit i ich medialnych funkcjonariuszy sprawia, że coś się w nas buntuje i nie mamy zamiaru w jakikolwiek sposób wspierać obecnych działań sprzecznych z polską racją stanu.

Równocześnie jasno i zdecydowanie deklarujemy dalszą, wytrwałą pomoc dla rodaków za wschodnią granicą. Na Wileńszczyźnie, Grodzieńszczyźnie, w Pińsku czy Nowogródku biją gorące, polskie serca. Możecie być pewni, że o nich nie zapomnimy. Zachęcamy Was gorąco do wspierania naszych inicjatyw.”

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments