Ostrovia Ostrów Wielkopolski – Lubuszanin Trzcianka 01.08.2020

Na pierwszym od dłuższego czasu spotkaniu kibice Ostrovii w 60 osób dopingowali swoich piłkarzy. Tego dnia gospodarze zaprezentowali oprawę poświęconą Powstaniu Warszawskiemu. Podczas „Godziny W” na trybunie pojawił się estetyczny transparent, biało-czerwone flagi, natomiast całość dopełniły race.

 

Relacja Ostrovii Ostrów Wielkopolski:

Wróciliśmy!
Po 259 dniach drużyna biało-czerwonych wróciła do ligowych zmagań. Jak każdy wie ponad 8 miesięcy przerwy spowodowane były stanem epidemii panującym w kraju. My spragnieni ligowych doznań tego dnia na trybunach stadionu miejskiego stawiamy się w blisko 60 osób z bardzo dobrym dopingiem trwającym przez prawie całe 90 minut.

[art5]

Na płocie wywieszamy jedną flagę w narodowych barwach. O godzinie 17.00 na barierkach w asyście rac zawisł również transparent poświęcony pamięci Powstania Warszawskiego.

Tego samego dnia raz jeszcze spotykamy się na ostrowskim rynku gdzie ponownie prezentujemy transparent odpalając do tego również kilka rac i stroboskopów co w wieczornej porze daje bardzo dobry efekt.

[art5]

Piłkarze wreszcie wygrywają mecz inaugurujący ligę 3-0.
Na pochwałę zasługuje bramkarz Bartosz Jankowski, który wielokrotnie pokazał swój spokój i doświadczenie popisując się skutecznymi interwencjami.

Niestety włodarze Naszego klubu nie popisali się zapominając o historii, którą tak bardzo chwali się na nowych strojach. Przypominamy prezesowi, że tradycyjna koszulka ma pionowe biało-czerwone pasy!

TYLKO OSTROVIA!
CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM!

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments