Orzeł Przeworsk – Igloopol Dębica 15.04.2017

W Wielką sobotę kibice gospodarzy na młynie zbierają się w ponad 100 osób prowadząc doping przez całe 90 minut. Podczas spotkania zaprezentowali oprawę składająca się z sektorówki, transparentu i pirotechniki. Tego dnia gospodarzy wspierało 28 osób z Polonii Przemyśl. W sektorze gości pojawiło się również 36 Morsów z 2 flagami.

Relacja Kibiców Orła Przeworsk:
W wielkanocną Wielką Sobotę na sektorze „D” zbieramy się w ponad 100 osób. Na płocie w tym dniu wiszą trzy flagi, a doping stał na bardzo wysokim poziomie.

W pierwszej połowie nasi ultrasi prezentują sektorówkę z logiem grupy Młode Pokolenie oraz z logiem cHuligańskim. Na płocie wywieszony został okolicznościowy trans „Od wielu lat, za Bratem idzie Brat”, a całość kolorystyki dodały biało-czerwone świece dymne – całość wyszła konkretnie.

Pod stadionem dużo wąsów, nagrywania i trzepania na bramkach, piłkarze wygrywają wysoko 3:0, a My już teraz czekamy na kolejne spotkanie przy Budowlanych.

MPOP’07

Relacja kibiców Polonii Przemyśl:
Tego dnia mamy mecz u siebie z Głogovia Głogów Małopolski na którym wieje typową 4-ligową nudą , piłkarze wygrywają 4:1. My jednak korzystamy z zaproszenia Orła Przeworsk, który tego dnia grał mecz u siebie z Igloopol Dębica. Stawiamy się u nich gościnnie w 28 osób. Po meczu postanawiamy uatrakcyjnić wyjazd morsów. Na trasie atakujemy w około 40 osób z nami kilka osób z Przeworska. Wysypujemy Się około 100 m przed autokarem, jednak autokar się nie zatrzymuje i jedzie kilkadziesiąt metrów dalej , w tym czasie wysypują się wąsy i psują całą zabawę. Trochę dziwi nas reakcja chłopaków z Igloopolu z którymi cały czas byliśmy w kontakcie telefonicznym, że nie zareagowali szybciej, ale co ma wisieć nie utonie. Do następnego.

Relacja kibiców Igloopolu Dębica:
Do Przeworska wybiera się 36 kibiców Morsów z 2 flagami i transem dla chłopaków spędzających święta za kratami. Doping dobry. Na powrocie atakuje Polonia Przemyśl. Przez tych co zwykle do niczego nie dochodzi.

Orzeł Przeworsk:
Igloopol Dębica:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments