OPRAWY

GŁOSOWANIE NA OPRAWĘ TYGODNIA 17.09.2019 – 30.09.2019

Głosowanie się zakończyło!

1. MIEJSCE - 676 oddanych głosów

Polonia Warszawa – GKP Targówek 29.09.2019

Fot. Bristol City Alex

2. MIEJSCE - 283 oddanych głosów

Zagłębie Sosnowiec – GKS Jastrzębie 21.09.2019

Fot. Michał Czerwiec

3. MIEJSCE - 267 oddanych głosów

Galicja Raciborowice – Orzeł Bębło 21.09.2019

Fot. Krzysiek

4. MIEJSCE - 239 oddanych głosów

Wisła Kraków – Cracovia 29.09.2019

Fot. Krzysiek

5. MIEJSCE - 185 oddanych głosów

Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 21.09.2019

Fot. NI-FO | Fot. Paweł Lipnicki

6. MIEJSCE - 162 oddanych głosów

PP: Widzew Łódź – Śląsk Wrocław 24.09.2019

Fot. Paweł Lipnicki

7. MIEJSCE - 121 oddanych głosów

Tarnovia Tarnów – Okocimski KS Brzesko 21.09.2019

Fot. Bristol City Alex

8. MIEJSCE - 50 oddanych głosów

GKS Szombierki Bytom – Śląsk Świętochłowice 22.09.2019

Fot. GKS Szombierki Bytom

9. MIEJSCE - 46 oddanych głosów

Legia Warszawa – Lechia Gdańsk 28.09.2019

Fot. JP85 | Fot. legioniści.com

10. MIEJSCE - 31 oddanych głosów

Glinik Gorlice – Unia Tarnów 28.09.2019

Fot. Glinik Gorlice

11. MIEJSCE - 28 oddanych głosów

Arka Gdynia – Piast Gliwice 29.09.2019

Fot. Flowatick88

12. MIEJSCE - 26 oddanych głosów

Cracovia – Legia Warszawa 22.09.2019

Fot. Cracovia

13. MIEJSCE - 22 oddanych głosów

ŁKS Łódź – Arka Gdynia 21.09.2019

Fot. Pilot08

14. MIEJSCE - 14 oddanych głosów

Spartak Wielkanoc-Gołcza – Kapitol Racławice 29.09.2019

Fot. Stadionowi Oprawcy

15. MIEJSCE - 10 oddanych głosów

Stal Brzeg - Polonia Bytom 21.09.2019

Fot. Flowatick88

16. MIEJSCE - 8 oddanych głosów

Warta Poznań – Miedź Legnica 29.09.2019

Fot. NI-FO

17. MIEJSCE - 8 oddanych głosów

PP: Naprzód Rydułtowy – ROW Rybnik 18.09.2019

Fot. row.tybnik.pl

18. MIEJSCE - 6 oddanych głosów

PP: Widzew Łódź – Śląsk Wrocław 24.09.2019

Fot. Paweł Lipnicki

19. MIEJSCE - 5 oddanych głosów

CKS Czeladź – Unia Ząbkowice 28.09.2019

Fot. Flowatick88

20. MIEJSCE - 5 oddanych głosów

Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 21.09.2019

Fot. NI-FO

21. MIEJSCE - 5 oddanych głosów

Unia Leszno – Sparta Wrocław 22.09.2019

Fot. Łukasz Wachowicz

22. MIEJSCE - 4 oddanych głosów

Chojniczanka Chojnice – Radomiak Radom 21.09.2019

Fot. Chojniczanka Chojnice

23. MIEJSCE - 2 oddanych głosów

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Sokół Ostróda 20.09.2019

Fot. Wojciech Lewandowski

24. MIEJSCE - 2 oddanych głosów

Dolcan Ząbki – Hutnik Warszawa 21.09.2019

Fot. Dolcan Ząbki

25. MIEJSCE - 2 oddanych głosów

Ostrovia Ostrów – Centra Zacharzew 18.09.2019

Fot. Ostrovia Ostrów

26. MIEJSCE - 1 oddanych głosów

Górnik Konin – Gwardia Koszalin 28.09.2019

Fot. Górnik Konin

27. MIEJSCE - 1 oddanych głosów

PP: Gryf Słupsk – Górnik Łęczna 25.09.2019

Fot. Robert Skumiał

28. MIEJSCE - 1 oddanych głosów

Hutnik Kraków – Wisłoka Dębica 29.09.2019

Fot. Robert Stroiński

29. MIEJSCE - 1 oddanych głosów

Anwil Włocławek – Stal Ostrów Wielkopolski 25.09.2019

Fot. Stal Gorzów

30. MIEJSCE - 1 oddanych głosów

Unia Tarnów – Poprad Rytro 21.09.2019

Fot. Elita Tarnowa

Przejdź do paska narzędzi