OPRAWY

GŁOSOWANIE NA OPRAWĘ TYGODNIA 15.10.2019 – 21.10.2019

Głosowanie się zakończyło!

1. MIEJSCE - 435 oddanych głosów

Stal Mielec – Sandecja Nowy Sącz 18.10.2019

Fot. Damian Gąsiewski

2. MIEJSCE - 307 oddanych głosów

Odolanovia Odolanów – Tur 1921 Turek 19.10.2019

Fot. GroundhopperWLKP

3. MIEJSCE - 231 oddanych głosów

ROW Rybnik – Ruch Chorzów 19.10.2019

Fot. Stadionowi Oprawcy

4. MIEJSCE - 162 oddanych głosów

Galicja Raciborowice – Michałowianka Michałowice 20.10.2019

Fot. Stadionowi Oprawcy

5. MIEJSCE - 108 oddanych głosów

MKP Centrum Wodzisław – Odra Wodzisław 19.10.2019

Fot. Śląski Sport

6. MIEJSCE - 64 oddanych głosów

Legia Warszawa – Lech Poznań 19.10.2019

Fot. Robert Romaniuk

7. MIEJSCE - 60 oddanych głosów

Widzew Łódź – GKS Katowice 19.10.2019

Fot. Johnny

8. MIEJSCE - 37 oddanych głosów

AZS Gorzów – Politechnika Gdańsk 20.10.2019

Fot. AZS Gorzów

9. MIEJSCE - 31 oddanych głosów

Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin 18.10.2019

Fot. Shadow.Photo

10. MIEJSCE - 30 oddanych głosów

Górnik Zabrze – ŁKS Łódź 20.10.2019

Fot. Art.Repo

11. MIEJSCE - 26 oddanych głosów

Legia Warszawa – Lech Poznań 19.10.2019

Fot. Robert Romaniuk

12. MIEJSCE - 16 oddanych głosów

SIATKÓWKA: ŁKS Łódź – Budowlani Łódź 23.10.2019

Fot. Art.Repo

13. MIEJSCE - 12 oddanych głosów

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 20.10.2019

Fot. Stadionowi Oprawcy

14. MIEJSCE - 8 oddanych głosów

Góral Żywiec – Koszarawa Żywiec 19.10.2019

Got. Góral Żywiec

15. MIEJSCE - 7 oddanych głosów

Wisła Kraków – Piast Gliwice 18.10.2019

Fot. Krzysiek

16. MIEJSCE - 5 oddanych głosów

Stal Sanok – JKS Jarosław 18.10.2019

Fot. Stal Sanok

17. MIEJSCE - 4 oddanych głosów

Unia Tarnów – Orkan Szczyrzyc 19.10.2019

Fot. Unia Tarnów

18. MIEJSCE - 2 oddanych głosów

Jagiellonia Białystok – Cracovia 19.10.2019

Fot. Jagiellonia.net

19. MIEJSCE - 2 oddanych głosów

Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Jastrzębie 19.10.2019

Fot. Podbeskidzie Bielsko-Biała

20. MIEJSCE - 2 oddanych głosów

Galicja Raciborowice – Michałowianka Michałowice 20.10.2019

Fot. Stadionowi Oprawcy

21. MIEJSCE - 2 oddanych głosów

Płomień Dębe Wielkie – Mazovia Mińsk Mazowiecki 16.10.2019

Fot. Maciej Sztajnert

22. MIEJSCE - 1 oddanych głosów

Pogoń Lębork – Kaszubia Kościerzyna 19.10.2019

Fot. Pogoń Lębork

23. MIEJSCE - 1 oddanych głosów

Astoria Bydgoszcz – Anwil Włocławek 20.10.2019

Fot. M.NO.

24. MIEJSCE - 1 oddanych głosów

Płomień Dębe Wielkie – Mazovia Mińsk Mazowiecki 16.10.2019

Fot. Maciej Sztajnert

Przejdź do paska narzędzi