OPRAWY

GŁOSOWANIE NA OPRAWĘ TYGODNIA 05.11.2019 – 18.11.2019

Głosowanie się zakończyło!

1. MIEJSCE - 549 oddanych głosów

Kotwica Kołobrzeg – Bałtyk Gdynia 16.11.2019

Fot. Bałtyk Gdynia

2. MIEJSCE - 280 oddanych głosów

Unia Tarnów – Tarnovia Tarnów 09.11.2019

Fot. Pery

3. MIEJSCE - 128 oddanych głosów

Ruch Radzionków – Szombierki Bytom 15.11.2019

Fot. Stadionowi Oprawcy

4. MIEJSCE - 100 oddanych głosów

Czarni Radom – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 17.11.2019

Fot. Czarni Radom

5. MIEJSCE - 67 oddanych głosów

Lech Poznań – Korona Kielce 10.11.2019

Fot. Garbatowski Paparazzo

6. MIEJSCE - 53 oddanych głosów

Michałowianka Michałowice – Spartak Wielkanoc Gołcza 09.11.2019

Fot. Spartak Wielkanoc Gołcza

7. MIEJSCE - 44 oddanych głosów

Legia Warszawa – Górnik Zabrze 09.11.2019

Fot. Legioniści.com

8. MIEJSCE - 26 oddanych głosów

Wisła Kraków – Arka Gdynia 09.11.2019

Fot. Krzysiek

9. MIEJSCE - 18 oddanych głosów

Legia Warszawa – Górnik Zabrze 09.11.2019

Fot. Tomek P.

10. MIEJSCE - 13 oddanych głosów

Unia Oświęcim – Beskid Andrychów 09.11.2019

Fot. Robert Stroiński

11. MIEJSCE - 12 oddanych głosów

Pogoń Leżajsk – Transdźwig Stale 09.11.2019

Fot. Pogoń Leżajsk

12. MIEJSCE - 11 oddanych głosów

Resovia Rzeszów – GKS Katowice 09.11.2019

Fot. Jurgen

13. MIEJSCE - 8 oddanych głosów

GKS Bełchatów – GKS Tychy 09.11.2019

Fot. Art.Repo

14. MIEJSCE - 8 oddanych głosów

GKS Jastrzębie – Miedź Legnica 09.11.2019

Fot. NI-FO

15. MIEJSCE - 6 oddanych głosów

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Sosnowiec 16.11.2019

Fot. Musli

16. MIEJSCE - 4 oddanych głosów

Górnik Wałbrzych – Unia Bogaczewice 17.11.2019

Fot. Ultras Górnik Wałbrzych

17. MIEJSCE - 3 oddanych głosów

Ruch Radzionków – Szombierki Bytom 15.11.2019

Fot. Bristol City Alex

18. MIEJSCE - 3 oddanych głosów

Igloopol Dębica – Stal Sanok 16.11.2019

Fot. Pery

19. MIEJSCE - 2 oddanych głosów

Legia Chełmża – Zawisza Bydgoszcz 09.11.2019

Fot. Bristol City Alex

20. MIEJSCE - 1 oddanych głosów

Polonia Warszawa – RKS Radomsko 08.11.2019

Fot. RKS Radomsko

21. MIEJSCE - 1 oddanych głosów

Nielba Wągrowiec – Jarota Jarocin 09.11.2019

Fot. Aleksandra J.

22. MIEJSCE - 1 oddanych głosów

Górnik Konin – Sokół Kleczew 16.11.2019

Fot. FOTO Małpa

23. MIEJSCE - 1 oddanych głosów

Beskid Andrychów – Orzeł Ryczów 16.11.2019

Fot. Ultras Beskid Andrychów

24. MIEJSCE - 1 oddanych głosów

Anwil Włocławek – Rosa Radom 16.11.2019

Fot. Anwil Włocławek

25. MIEJSCE - 0 oddanych głosów

Sokół Sieniawa – Wisła Sandomierz 10.11.2019

Fot. Sokół Sieniawa

26. MIEJSCE - 0 oddanych głosów

Polonia Poraj – Ruch Radzionków 09.11.2019

Fot. Ruch Radzionków

27. MIEJSCE - 0 oddanych głosów

Perła Złotokłos – Okęcie Warszawa 16.11.2019

28. MIEJSCE - 0 oddanych głosów

Sokół Chorągwica - Ledniczanka Lednica 09.11.2019

Fot. Paweł Kramek

Przejdź do paska narzędzi