Olimpia Elbląg – ŁKS Łomża 25.04.2015

Relacja kibiców Olimpii:
Ludzi tłum przez miasto gna gdy Olimpia mecz swój gra

Sobota godzina 17.00 mecz Olimpii to dobry sposób na spędzenie kilku godzin, a czasami kilkunastu przy Agrykola;). Frekwencja dopisała jeśli chodzi o „Łuk”, gdzie zebrało się ok 250 osób w naszym młynie. Biletów na Łuk nie było już pół godziny przed meczem. I to cieszy. Namawiajmy ludzi, żeby było tak na każdym meczu. Im nas więcej tym lepsza atmosfera na stadionie.

Ciekawostką podczas tego meczu, była relacja na żywo prowadzona z krytej trybuny. Kilku kibiców, spędziło w ogródku piwnym długi czas oglądając na żywo spotkanie na „telebimie” 😉

Młyn

Na płocie wywieszamy 7 flag. W pierwszej połowie prezentacja ok 25 minuty, odpalamy świece dymne w naszych barwach, do tego kilka rac i stroboskopy, konkretnie zadymiony sektor. W drugiej połowie ok 75 minuty ponownie odpalamy kilkanaście rac. Doping tego dnia na niezłym poziomie. Tego dnia odwiedziła nas 20 osobowa grupa z Legii. Z tego miejsca pozdrawiam!

W ostatnim czasie niewiele ekip do nas przyjeżdza, taki urok ligi bagienno-szuwarnej. Tym razem było inaczej, kibice z Łomży nas odwiedzili w liczbie ok. 110 osób. Wywiesili na płocie 4 flagi. W drugiej połowie prowadzona była wymiana uprzejmości.

A po meczu bal

Zwycięstwo Olimpii (z kronikarskiego obowiązku napiszę 2:1), dopisane 3 punkty do tabeli, sprzyja zabawie. Ogródek piwny tego dnia tętnił życiem, wspólne śpiewy, kilka rac i umacnianie zgody do późnych godzin. Tak powinno się świętować!

Następny mecz u nas dopiero 20 maja. Do zobaczenia zatem!

Olimpia Elbląg:

ŁKS Łomża:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments