Odra Opole – Widzew Łódź 05.09.2021

Dla Widzewiaków wyjazd do Opola był pełen atrakcji, już na zbiórce mogło dojść do wymiany zdań z jedną z wrogich ekip. W Opolu pojawiła się blisko 500-osbowa grupa wyjazdowiczów, z czego spora część kibiców Widzewa zasiadła na sektorach gospodarzy. Więcej w relacji samych zainteresowanych.

 

Ultras Widzew:

Co to był za wyjazd! Już od samego początku na zbiórce w Sercu Łodzi okazało się, że ten wyjazd przyniesie atrakcje. Na chwilę przed odjazdem w trasę, na drodze przy stadionie zatrzymało się kilkanaście aut wrogiej nam ekipy, która podążała za tory na drugą stronę miasta. Pech ( lub też może szczęście) tejże wycieczki polegał na tym, że we wszystko bardzo szybko wmieszali się mundurowi i nie doszło do niczego poważnego. Bardzo szkoda bo na naszej zbiórce był już komplet i kiedy ruszyliśmy w stronę nieproszonych gości to sraczka jaka opanowała typów była wyczuwalna już na al. Chujni. Uciekinierom została również zafundowana podróż z dodatkową klimatyzacją w autach. Po tym wydarzeniu ruszyliśmy w trasę.

Na jednym z postoi urządziliśmy sobie małą zabawę ze świeczkami, flagami i dopingiem. Podróż minęła bardzo sprawnie i na sektor zaczęliśmy wchodzić już na ponad godzinę przed meczem. NA SEKTOR WESZLIŚMY WSZYSCY, którzy przyjechali. Czyli tak jak pisaliśmy Wam drodzy na kilka dni przed wyjazdem. Doping rozpoczęliśmy już na 10 minut przed meczem który w miarę upływu czasu stawał się coraz lepszy. W drugiej połowie przy pieśni ’ Z chuliganki się wyrwało ’ dopingowaliśmy bez koszulek, a ostatnie 10 minut z broendby było już bardzo dobre. Mieliśmy że sobą 4 flagi, oraz kilkanaście machajek osiedlowych i FC. Grajki tego dnia nie rozpieszczały swoją grą , a brakowało nam tego dnia przysłowiowej kropki nad I w postaci bramki by sektor oszalał a wyjazd był udany w 100% Jednak i tak było zajebiście.

Podsumowując, w Opolu jesteśmy w blisko 500 osób w tym duża grupa kibiców zasiadająca na sektorach Odry. Dziękujemy włodarzom klubu Odra Opole za umożliwienie obejrzenia tego meczu na żywo oraz przyjaciołom z Ruchu Chorzów za wsparcie. A już 18 września gramy na wyjeździe w… Tychach na który chyba nikogo nie trzeba namawiać! Widzew on tour!!! WSZYSCY NA TYCHY! INWAZJA! 

 

Fanatycy Widzewa Chojny:
Nas wczoraj w Opolu 35 Ludzi + sól. Pozdro dla kumatych! 

 

Widzew Łódź – FC Zgierz:
Wczoraj w 45 osób z flagą meldujemy się na wyjeździe w Opolu. Na sektorze cały mecz powiewa też nasza machajka. Ogółem z całego naszego powiatu obecne prawie 8 dyszek spragnionych wyjazdowych wojaży fanatyków.  

 

Widzew Fan Club Sieradz:
W 27 osób jesteśmy obecni na wyjazdowym meczu w Opolu. TYLKO WIDZEW!


 

ŁKS ŁÓDŹ – Nieśmiertelna Zajawka:
Odpowiadając na rewelacje Widzewa jakie zafundowali dziś kibicowskiej Polsce informujemy ze atrakcje chciał im zapewnić bydgoski Zawisza o czym wiedzą bo auta na CB były trzymane przez psów w okolicy ich stadionu dopóki nie odjechali na wyjazd. Cieszy nas fakt że ta ich sraczka była wyczuwalna w całej Łodzi co udowadnia fakt ze pomylili nas z Zawiszą i twierdzą ze przewietrzyli fury a żadna szyba naszych zgodowiczów nie wyleciała. Fajnie , że byli na wyjeździe ekipą nie do klaskania ale tym bardziej szkoda ze ta sama ekipa trzy tygodnie temu ucieka w popłochu nie podejmując rękawicy gdy wpadamy im na chuligański trening. Dhw posrańce – kiepskie sprawy w chuligance. ŚżK 

 

Odpowiedź kibiców Zawiszy Bydgoszcz:

Odnosząc się do tych farmazonów chcemy tylko zaznaczyć pewien fakt. Jedziemy do Łodzi składem. Wiedząc że pewna ekipa może być zebrana pod swoim stadionem ponieważ mają wyjazd na opole. Bez żadnych kalkulacji ilu ich będzie wybiegamy z aut kierując się w ich stronę. Oni są najpierw w szoku i stoją jak wryci. Lecz po chwili wybiegają na nas. Jest ich dużo bardzo dużo. Wpierdalają się psy które walą w nas gazem i celują w głowy że mamy wsiadać do aut. Jeszcze trochę zamieszania i było po wszystkim. Nikt od nas nie miał wybitej szyby. Jak możecie pisac że ktoś był obsrany jak to my was atakowaliśmy. Śmiało można stwierdzić że to od was śmierdziało bo jeszcze się nie otrzasneliscie z liści mchu i kory podczas ostatniej ucieczki leśnej. Myśleliśmy że jesteście bardziej poważni i nic nie napiszecie bo do niczego nie doszło. Ale kto z kim przystaje takim się staje. Wasze kontakty z celebrytkami tylko to potwierdzają bo nawet nie wiedzieliście kto atakował. My jesteśmy Bydgoscy Chuligani i nie będziemy tak jak wasze koleżanki toruńskie pokazywać środkowego palca przejeżdżając koło wroga. Będziemy atakować nawet przy psach. Bo życie chuligana to nie tylko wygrane i porażki to także pudło. Nienawiść przerasta w takich chwilach wszystko. 

RAPORT MECZOWY: ŁKS Łódź – Resovia Rzeszów 05.09.2021


aktualizacja 20:50

Ultras Widzew:

Nasz komentarz do kłamstw 'jedynych prawilnych’ z dzisiaj. Auta może mieli dobre ale co najważniejsze szybkie. Dobranoc Widzewiacy! 

guest

31 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments