Odra Opole – Raków Częstochowa 05.11.2016

Gospodarze dobrze nabili młyn na opolskim stadionie i prowadzili solidny doping. Podczas spotkania zaprezentowali wycinaną sektorówke z hasłem: „Gdy twym celem jest mistrzostwo idź przed siebie drogą prostą”. Na płocie zawisł transparent z herbami różnych sekcji panujących na Odrze, herb opolskiego klubu oraz Miasta Opole. Podczas meczu nie zabrakło również wzajemnych „pozdrowień”. Tego dnia Odrę dopingowało również 25 Zagłębiaków.

Gdy twym celem jest mistrzostwo idź przed siebie drogą prostą!
To przesłanie dzisiejszej oprawy zrealizowaliśmy w 1945%! W każdym aspekcie kibicowskiego i piłkarskiego życia pokazaliśmy, że jesteśmy gotowi na 1 ligowe wyzwania.
– czytamy na profilu Jedna Odra.

W Częstochowa pojawiła się solidna ekipa Rakowa Częstochowa, który tego dnia był wspierany przez 70 osób z Chemika. Łącznie na sektorze gości zasiadło 411 osób.

Relacja Chemika:
W sobotnie popołudnie wspieramy naszych Przyjaciół z Częstochowy w ciekawym kibolsko i piłkarsko wyjazdowym pojedynku z opolską Odrą. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, do Opola udajemy się transportem kołowym w 70 osób z flagą „ChB”, bez zbędnego balastu. Raków na Oleską przyjeżdża autokarami i na sektorze gości jest nas razem 411 głów. Jak było do przewidzenia, na powrocie liczne towarzystwo dzielnych stróżów prawa z województwa i smutnych kędzierzyńskich szeryfów.

Odra Opole:


Raków Częstochowa:


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments