Odra Opole – BKS Stal Bielsko-Biała 16.10.2015

Na ten mecz kibice gości, jak i gospodarze mobilizowali się od dłuższego czasu, co przyniosło efekt w postaci nabitego sektora gości oraz dobrze wypełnionego młyna gospodarzy. Kibice Odry oprócz flag wywiesili też transparent dla ziomka po szalu.

Kibice Odry zaprezentowali pasy materiału, które utworzyły Herb Polski oraz Herb Odry, całość uzupełniła pirotechnika. Goście z Bielska wypełnili praktycznie cały sektor gości. Wszyscy na sektorze byli ubrani w Pelerynki, które utworzyły żywą flagę w barwach klubu z Bielska. Sektor gości przyozdobiła flaga zgodowa z Zagłębiem Sosnowiec. W trakcie meczu goście odpalili trochę pirotechniki.

Relacja Kibiców BKS-u:
Na mecz docieramy pod koniec pierwszej połowy przez tych co zawsze, na sektorze Nas około 300 osób (151ZS, 18MKS) W przewie meczu zakładamy peleryny do których później odpalamy kilkanaście stroboskopów. Wieszamy jedną flagę DOUBLE TROUBLE. Po meczu kolejne filmowanie i wypuszczanie pojedynczo. W Bielsku jesteśmy po godzinie 23. Dzięki wielkie dla braci za wsparcie!

Odra Opole:

BKS Stal Bielsko-Biała:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments