Od marca wrócimy na stadiony?

Jak poinformował serwis meczyki.pl istnieje szansa, że od 1 marca kibice wrócą na trybuny podczas spotkań PKO Ekstraklasy. We wtorek odbędzie się posiedzenie Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki, na którym Polski Związek Piłki Nożnej ma przedstawić argumenty, aby fani mogli dopingować swoje drużyny ze stadionów.

PZPN – na wtorkowym posiedzeniu Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki – ma przedstawić protokół działania, który pozwoliłby na powrót ludzi na obiekty piłkarskie. Plan działania i odpowiednie rozwiązania zaprezentuje Marek Doliński – dyrektor Departamentu Organizacji Imprez, Bezpieczeństwa i Infrastruktury PZPN.

 

„Jeśli rząd się zgodzi, kibice najprawdopodobniej wrócą na trybuny już 1 marca. W jakiej liczbie? Na razie trudno powiedzieć, ale powinno być to w granicach 25-50 procent pojemności stadionu. Słyszymy, że politycy są skłonni zgodzić się na poluzowanie restrykcji, jeśli plan będzie odpowiednio przygotowany. Na decyzję trzeba jednak poczekać. Prawdopodobnie poznamy ją 26 lutego.” – czytamy.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments