Nowy układ w województwie śląskim

Dzisiaj podczas meczu Rozwoju Katowice z GKS-em Jastrzębie został przybity układ na linii GKS Jastrzębie – Piast Gliwice. Kibice z Jastrzębia dali już oficjalne info, niedługo na naszej stronie pojawi się kibicowska galeria z tego meczu.

To drugi układ w tym roku przybity przez ekipę GKS-u Jastrzębie. Dwa miesiące temu ekipa z Jastrzębia przybiła układ ze Stalą Stalowa Wola.

 

Rozwój Katowice – GKS Jastrzębie 12.05.2018 | Fot. Michał Czerwiec

 

Relacja GKS-u Jastrzębie:
Na Rozwoju meldujemy się w 200 osób. Na sektorze zasiada z nami 125 osób z Piasta Gliwice, z którym od dziś łączy nas układ! Zjednoczony, zjednoczony GKS!

Po meczu udajemy się pod kopalnie by odpalić race w miejscu gdzie nasz brat ostatni raz żywy widział słońce…

 

Po dzisiejszym wyjazdowym meczu z Rozwojem Katowice udajemy się pod bramę KWK ZOFIÓWKA. Chwilą ciszy w asyście odpalonych rac uczciliśmy pamięć naszego tragicznie zmarłego brata z sektora Łukasza oraz jego kolegów, którzy wraz z nim odeszli na wieczną szychtę. "GÓRNICY Z ZOFII, WRACAJCIE CALI I ZDROWI" – te wykrzyczane przez nas słowa dotyczą trójki nadal uwięzionych w podziemiach kopalni chłopaków. Nadzieja umiera ostatnia… Uczciliśmy pamięć Łukasza tak jakby ON tego chciał i zapewne każdy z nas… JASTRZĘBIE, GKS – PO ŻYCIA KRES! Szczęść Boże.

Gepostet von GKS JASTRZĘBIE – od kibiców dla kibiców am Samstag, 12. Mai 2018

zobacz również zdjęcia z meczu:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments