Rekrutacja do EKIPY SO

Otwieramy rekrutację do redakcji serwisu, Stadionowi Oprawcy to portal tworzony przez kibiców dla kibiców. A więc tak samo jak Wy, jesteśmy ludźmi z pasją, którzy dzielą się tym, co umieją robić najlepiej. Poszukujemy fotografów, felietonistów oraz osoby potrafiące tworzyć krótkie filmiki, które domyślnie będą trafiały na nasz kanał na YouTube. Rekrutacja jest bezterminowa, zostanie zakończona wraz z uzyskaniem odpowiedniej ilości osób o czym poinformujemy.

 

Fotoreporterzy:

Jeśli nie jest Ci obce środowisko kibicowskie i odnajdujesz się w fotografowaniu trybun to bardzo dobrze się składa. Interesują nas fotografowie zarówno z Ekstraklasy jak i niższych lig, aż do samej „8 Ligi Mistrzów”, gdzie występuje ruch kibicowski. Najważniejszym wymogiem jest posiadanie własnego aparatu fotograficznego. Robisz już zdjęcia, ale chcesz aby były publikowane w naszym serwisie? Nie ma problemu, odezwij się do nas.

Podejmując z nami współpracę otrzymasz:

  • legitymację prasową
  • potwierdzenie w systemie Accredito.com
  • spersonalizowanego e-maila z domeną @stadionowioprawcy.net
  • kamizelkę foto oznaczoną logiem i adresem naszego serwisu.

 

Felietoniści: 

Jeśli lubisz pisać krótkie, lub obszerne teksty na tematy kibicowskie i chciałbyś je umieszczać na naszym serwisie to bardzo dobrze się składa. Wymagania jakie trzeba spełniać to przede wszystkim posługiwanie się poprawną polszczyzną.

 

Twórcy Filmów:

Jeśli umiesz składać krótkie filmiki o tematyce kibicowskiej i chciałbyś tworzyć kanał Stadionowych Oprawców na YouTube to napisz do nas, na pewno się dogadamy.

 

Jesteś chętny? Odezwij się na: stadionowioprawcy@gmail.com

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments