Nowe flagi na Widzewie w 2020 roku

Koniec ubiegłego roku to kontynuacja różnego typu podsumowań. Na łamach „WTM” ukazał się wpis przedstawiający widzewskie flagi, które zadebiutowały na trybunach w 2020 roku. Łącznie debiuty zaliczyły cztery płótna.

 

WidzewToMy.net:
Mijający rok był bardzo specyficzny również dla kibiców. Sympatycy Widzewa Łódź wielokrotnie nie mogli się pojawić na trybunach, oczywiście ze względu na panujące obostrzenia. Podczas nielicznych meczów z udziałem kibiców w ostatnich dwunastu miesiącach, debiuty zaliczyły cztery flagi.

 

MARZEC

Jako pierwsze światło ujrzało płótno z hasłem „Widzewiacy”, które pojawiło się na marcowym wyjeździe w Łęcznej z Górnikiem. Nowa flaga ma ponad dwadzieścia metrów długości, a także herb Widzewa i łódkę. Co ciekawe, podczas późniejszego starcia z Lechem II Poznań ta ostatnia zastąpiona została przekreśloną „przeplatanką”.

 

WRZESIEŃ

Dwie flagi światło dzienne podczas meczu z GKS Jastrzębie. Jedna to odnowiona „Rzeczpospolita Widzewska”, która po sześciu latach przerwy powróciła na stadionowy płot. Efektowna fana ma ponad dwanaście metrów długości.

 

Drugi wrześniowy debiutant to fana „Widzew To My”. Hasło bliskie każdemu kibicowi Widzewa znalazło się na płótnie, które ma trzynaście metrów długości. Przy okazji można zażartować, że… nasz portal ma już swoją flagę!

 

PAŹDZIERNIK

Ostatnia flaga zadebiutowała podczas październikowego pojedynku z Sandecją Nowy Sącz. Ten dzień był szczególnie ważny dla kibiców z Widzewa Wschodu, bo tnowa flaga sympatyków z tego osiedla zastąpiła dotychczasowe, wysłużone płótno.

 

Podsumowując, w trakcie ostatnich dwóch miesięcy podczas meczów Widzewa zadebiutowały cztery flagi: jedna osiedlowa („Widzew Wschód”) oraz trzy ogólnowidzewskie („Widzewiacy”, „Rzeczpospolita Widzewska” oraz „Widzew To My”).

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments