Nowa odsłona Stadionowych Oprawców

Witamy wszystkich, a szczególnie tych, którzy odwiedzają nasz serwis od początku. Bez Was mogłoby nas teraz nie być.

Jak wiecie technika rozwija się bardzo szybko, dlatego też postanowiliśmy zaktualizować starą wersję strony. Każdy zauważył, że zmieniła się szata graficzna – mamy nadzieję, że ta bardziej Wam odpowiada. Oprócz tego staraliśmy się poprawić funkcjonalność witryny.

Po wielu próbach ożywienia naszego forum postanowiliśmy całkowicie z niego zrezygnować. Strona będzie w dalszym ciągu aktualizowana oraz modernizowana. Jak co roku podczas przerwy zimowej będziemy aktualizować działy na stronie. Co i kiedy będziemy Was informować za pośrednictwem naszego Fan Page.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju serwisu. Szczególne podziękowania należą się naszemu koderowi – koledze P., który jest z nami od początku istnienia serwisu. My mieliśmy głowy pełne pomysłów, a on skrupulatnie to realizował.

Jeżeli ktoś z odwiedzających nasz portal chciałby się podzielić ze swoimi uwagami, skrytykować, podpowiedzieć co dodać będziemy wdzięczni. Komentujcie lub kontaktujcie się przez zakładkę KONTAKT.

Pozdrawiamy ~EKIPA SO

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments