Nocna wycieczka Kolejorza po Łodzi

W nocy z 11 na 12 listopada 2018 roku między innymi na terenie Łodzi prowadzone były policyjne działania związane z przejazdami licznych grup wracających z marszu w Warszawie. Jak informują lokalne media, już po północy w mieście zlokalizowano co najmniej kilkanaście pojazdów na poznańskich tablicach rejestracyjnych. To kolejna wizyta Kolejorza w Łodzi, wcześniej na powrocie z pucharowego meczu w Częstochowie również odwiedzili osiedla Widzewa.

 

Doszło do pościgu, który zakończył się w Zgierzu, gdzie służby zablokowały uciekające samochody. Kierowcy i pasażerowie zostali wyciągnięci z pojazdów siłą.

„Kierujący w wieku 29, 32 i 31 lat zostali zatrzymani w związku z przestępstwem dotyczącym niezatrzymania się do kontroli za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. 27-letni pasażer audi odpowie za posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze zatrzymali także prawa jazdy. Ukarali mandatami m.in. za używanie słów wulgarnych podczas interwencji.” – czytamy.

 

Tego samego dnia liczna delegacja kibiców Lecha Poznań pojawiła się w Warszawie na Marszu Niepodległości i na wyjazdowym meczu w Białymstoku.

Marsz Niepodległości 2018 | Fot. Art.Repo

 

Jagiellonia Białystok – Lech Poznań 11.11.2018 | Fot. Garbatowski Paparazzo
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments