Nieznani Sprawcy zawieszają swoją działalność.

Poniżej prezentujemy oświadczenie grupy:

Drodzy Kibice,
od blisko 10 lat robimy wszystko, żeby mecze Legii były niezapomnianymi wydarzeniami. Przez ten czas przeżyliśmy wiele – doceniane przez wszystkich oprawy, ale też zakazy stadionowe, wyroki oraz kilkuletni protest. Niezależnie od okoliczności pozostajemy jednak wierni starym, kibicowskim zasadom. W ich duchu zostaliśmy wychowani i to właśnie tym zdobyliśmy Wasze zaufanie. Wierzymy, że dzięki naszej działalności udało się przyciągnąć na stadion nowe rzesze wiernych kibiców.

Od dłuższego czasu realia, w których przyszło nam przygotowywać oprawy nie są jednak tak kolorowe jak efekt końcowy, który widzicie na trybunach. Ponieważ dobro Legii jak i jej środowiska kibicowskiego jest dla nas najważniejsze, podjęliśmy najtrudniejszą decyzję w dziesięcioletniej historii grupy – decyzję o zawieszeniu działalności. Mimo, że na dzisiejszy mecz przygotowaliśmy oprawę, to niestety nie będzie dane nam jej zaprezentować.

Jesteśmy przekonani, że dobro ruchu ultras leży na sercu nie tylko naszej grupie, ale wszystkim kibicom. Mamy nadzieję, że obecna sytuacja znajdzie jak najszybsze rozwiązanie i będziemy kontynuować naszą misję. W końcu to nasza pasja, która nie ma końca…

Do zobaczenia na trybunach!

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments