Niezapowiedziana wizyta Niebieskich Mysłowic

Jak informują kibice Ruchu Chorzów z Niebieskich Mysłowic, wczoraj dostali informację o pobycie GieKSy na jednej ze swoich dzielnic, gdzie zrobili niezapowiedzianą wizytę. Jak relacjonują sami zainteresowani, tego dnia lepszą sprawnością okazali się sympatycy Ruchu, którzy z wizyty na dzielnicy wroga wrócili z fantami.

 

Niebieskie Mysłowice:
Wczoraj w godzinach popołudniowych Dostajemy informacje ze wróg zza między bawi się na jednej ze swojej dzielnicy. Zbieramy się i robimy niezapowiedziana wizytę. Na nasz widok dziewczyny uciekają w popłochu, a tym którym się to nie udaje dostają solidny łomot. Kilka szmat zmienia właściciela. AVE RUCH!


 

Mysłowicka GieKSa:
Na samym wstępie pragniemy pogratulować gorszej części miasta, zza jakże „brawurową” akcje, o której dowiadujemy się poprzez ich fanpage, gdyż taki miała rozmach impreza z okazji 18-tych urodzin jednego z małolatów.. tak 18 urodziny, na której było 10 osób, z czego kilka dziewczyn (oczywiście pomijając już fakt, że przy babach mieliśmy się nie tykać) to wpadacie Swoją śmieszną ekipą, ze zbiorowiskiem przydupasów, chociaż w sumie to wy jesteście przydupasami nieudaczniki, które nic nie potrafią zdziałać w naszym mieście i napierdalacie małolatów! Szczyt ambicji! Takie akcje dzieją się średnio dwa razy w tygodniu, na rzekomo waszych dzielnicach i nikt konia pod to nie bije.. wasze małolaty z Brzezinki, gdy ostatnio byli ganiani i obijani to nie relacjonowaliśmy tego, a wy wrzucacie newsa, choćbyście chwycili się z nami bandami (w takich przypadkach już pokazaliście, ile jesteście warci)!
Jedyni Władcy Miasta – GKS KATOWICE! 

guest

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments