Nieudany odpoczynek w kompleksie leśnym

Dzisiaj z rana policjanci z Jaworzna oraz z katowickiego oddziału prewencji interweniowali kilkadziesiąt metrów od autostrady A4 w Jaworznie, gdzie w kompleksie leśnym kilkudziesięciu osobowa grupa postanowiła podziwiać piękno przyrody.

 

Jak poinformowały lokalne media:

Dzisiaj około 9.00 policjanci z Jaworzna oraz z katowickiego oddziału prewencji interweniowali kilkadziesiąt metrów od autostrady A4 w Jaworznie, gdzie w kompleksie leśnym zebrała się grupa 50 mężczyzn, mieszkańców Rybnika i innych miast województwa śląskiego, a także Podkarpacia. Policjanci wylegitymowali wszystkie osoby, które były związane ze środowiskiem pseudokibiców jednej ze śląskich oraz podkarpackich drużyn piłkarskich, a także skontrolowali kilkanaście samochodów, którymi przyjechali.

 

[art5]

 

Przypominamy, że dzisiejszego dnia odbywa się również XXII Turniej Kibiców Ruch Chorzów im. Remigiusza Thiem! Zawody rozpoczęły się o godzinie 12:00 i bierze w nich udział 11 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Turniej „Remi Cup” poświęcony jest Remigiuszowi Thiem, fanatykowi Ruchu Chorzów z Radlina, który 17 maja 1997 roku został zamordowany przez kibiców Górnika Zabrze.

Grupa A: Ruch Chorzów, CSKA Moskwa, Karpaty Krosno, Unia Oświęcim, Widzew Łódź.

Grupa B: Ultras Niebiescy, Atletico Madryt, Elana Toruń, KKS Kalisz, Slovan Bratysława, Wisła Kraków.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments