Niedoszłe zawody Stali Mielec i Siarki Tarnobrzeg

Kilka dni temu miało dojść do sportowych zmagań ekip Stali Mielec i Siarki Tarnobrzeg. Niestety na miejscu zbiórki pojawili się bardzo smutni panowie, którzy przeszkodzili w całej zabawie.

 

Pierwsza relacja pojawiła się na Podkarpackich Kibicach: 

Dziś miało dojść do starcia Stali Mielec z Siarką… Niestety Siarka kolejny raz nie dojeżdża na miejscówkę. 

Chłopcy Ze Stali: Dziś miało dojść do starcia Stali Mielec z Siarką… Niestety Siarka kolejny raz nie dojeżdża na miejscówkę.

Info od Chłopców Ze Stali:Dziś miało dojść do starcia Stali Mielec z Siarką… Niestety Siarka kolejny raz nie dojeżdża na miejscówkę.

Gepostet von Podkarpaccy Kibice am Freitag, 26. Juni 2020

[art5]

 

Siarka Tarnobrzeg – Profil Kibiców:
Kilka słów na temat niedoszłego spotkania ze Stalą Mielec:
Otóż „koledzy” z mielca w swojej zwycięskiej relacji zapomnieli wspomnieć, że nie byli w miejscu pierwotnego spotkania ponieważ zastali by tam komitet powitalny, który widać na załączonym filmiku. Na temat dalszych podchodów nie ma sensu się rozpisywać.

.

Kilka słów na temat niedoszłego spotkania ze Stalą Mielec:Otóż "koledzy" z mielca w swojej zwycięskiej relacji zapomnieli wspomnieć, że nie byli w miejscu pierwotnego spotkania ponieważ zastali by tam komitet powitalny, który widać na zalączonym filmiku. Na temat dalszych podchodów nie ma sensu się rozpisywać.PS. Do wszystkich pseudo portali które walczą tylko o wyświetlenia serdeczny huj wam w dupe za wrzucanie czego popadnie bez weryfikacji, bo jak widać za ciency w uszach jesteście żeby zweryfikować to w normalny sposób i zostaje wam tylko kopiuj wklej z różnych profili.

Gepostet von Siarka Tarnobrzeg – Profil Kibiców. am Sonntag, 28. Juni 2020

[art5]

 

Do wszystkich pseudo portali które walczą tylko o wyświetlenia serdeczny huj wam w dupe za wrzucanie czego popadnie bez weryfikacji, bo jak widać za ciency w uszach jesteście żeby zweryfikować to w normalny sposób i zostaje wam tylko kopiuj wklej z różnych profili.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments