Niebieski Mikołaj odwiedził Ligotę

Mamy przyjemność zaprezentować relację Fan Clubu „Niebieskie Katowice”, który odwiedził Centrum Zdrowia Matki i Dziecka w Ligocie oraz Ligocki Dom Dziecka.

6 grudnia – wszyscy dobrze wiemy, jak ważna to data dla dzieci. Szczególnie dla tych, które cieszyć się świętym Mikołajem nie mogą w swoich domach. Jak co roku pamiętamy, by wspierać takie osoby.

Jako FC Katowice odwiedziliśmy dziś Centrum Zdrowia Matki i Dziecka w Ligocie. Kibice z Ligoty, Janowa, Panewnik i Piotrowic wręczyli najmłodszym na oddziale Onkologii i Neurologii masę prezentów. Każdy mały pacjent otrzymał specjalną paczkę z z herbem Ruchu, w której mógł znaleźć m.in.: czapkę NK Młode Pokolenie zrobioną specjalnie na tę okazję, kalendarz, kredki, wlepki, słodycze, owoce oraz napoje. Oprócz tego oddział został przez nas bogato obdarowany. Masa gier planszowych oraz tych do xboxa podarowanego w tamtym roku, przenośny bilard czy lotki. Największa frajda była jednak chyba z choinki, którą wspólnie z dziećmi ustroiliśmy w niebieskie bombki oznakowane herbami Ruchu oraz Katowic. Po zakończeniu wizyty w szpitalu odwiedziliśmy Ligocki Dom Dziecka, gdzie kolejne 30 dzieciaków dostało od nas prezenty. Radości nie było końca. W sumie rozdaliśmy ponad 100 paczek!

Podsumowując – pięknie jest pomagać, pamiętajcie o tym. My jesteśmy Ruch, jesteśmy najlepsi.”

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments