Zimowy turniej kibiców ŁKS-u Łódź 24.02.2019 25 lutego 2019

W minioną niedzielę, na tydzień przed inauguracją pierwszej ligi odbył się zimowy turniej kibiców ŁKS-u Łódź, na którym nie mogło zabraknąć przedstawicieli osiedli, FC i grup działających na meczach Łódzkiego Klubu Sportowego. Poniżej prezentujemy filmik z samego wydarzenia i wiele relacji samych zainteresowanych.

 

Terror Śródmieście:
Dzisiaj odbył się zimowy turniej kibiców. W grupie mamy Włocławek, Rude, Radogoszcz oraz Żubardź, z grupy nie wychodzimy przegrywając dwa mecze, jeden wygrywając i remisując. Kamil Wracaj Do Zdrowia! 

 

Retkińscy Fanatycy:
Wczoraj na zimowym turnieju Łódzkiego klubu sportowego nasza piłkarska reprezentacja osiedla po wielu zaciętych meczach dochodzi do FINAŁU ! W którym niestety przegrywamy z Polesiem. Tym samym kończymy zawody na 2 miejscu. Sędziowie także docenili starania naszego goalkeepera za co przyznają statuetkę bramkarza turnieju !
Gratulacje dla zwycięzców, podziękowania dla wszystkich za sportową rywalizację. 

 

Teofilów:

Za nami zimowy turniej kibiców. Wychodzimy z grupy, w ćwierćfinale pokonujemy Włocławek i w półfinale trafiamy na Retkinie z którą niestety przegrywamy w rzutach karnych po których kończymy cały turniej. JEDNO MIASTO ŁÓDŹ – JEDEN ŁÓDZKI KLUB!

 

ŁKS Konstantynów:
Na wczorajszym turnieju prezentujemy wspólny transparent oraz łączone koszulki Konstantynów & Aleksandrów. Niestety przegrywamy trzy pierwsze mecze, zaś ostatni remisujemy w fazie grupowej. Na tym kończymy nasz piłkarski turniej. Ogólnie obecnych 12 Konstantynowian!

 

ŁKS Lutomiersk:

W ostatni weekend wzięliśmy udział w zimowym turnieju kiboli, niestety odpadamy w grupie z dwoma porażkami oraz jednym remisem na koniec. Wszyscy w jednakowych okazjonalnych koszulkach oraz z 15m transparentem. Nas 20 osób. W weekend widzimy się na inauguracji. 

 

Fanatycy z Rudy:
Na miejscu wystawiamy skład , wychodzimy z grupy lecz odpadamy w ćwierćfinale z chłopakami z Polesia. Integrujemy się z innymi rewirami, na hali panuje zajebisty kibolski klimat. Po dzisiejszym dniu pokazujemy, że przyszłość osiedla należy do młodzieży! RUDZIANKA BASTIONEM EŁKSY! 

 

ŻUBARDŹ:
Dzisiejszego dnia odbył się Turniej Kiboli Łódzkiego Klubu Sportowego. My trafiliśmy do Grupy B w której rywalizowaliśmy z ekipami z Włocławka, Śródmieścia, Rudy oraz Radogoszcza. Pierwszy mecz wygrywamy ze Śródmieściem 2:1, drugi niestety przegrywamy w ostatniej akcji meczu 2:1 z Rudą, trzeci mecz przyszło nam rywalizować z FC Włocławek również przegrany niestety 2:0 na deser została nam rywalizacja z Radogoszczem którą wygrywamy 2:0 i kończymy grupę na 3 miejscu przez co odpadamy z dalszej rywalizacji. Mimo wszystko w dobrych humorach spędzamy dalszą część turnieju. Podziękowania dla organizatorów za zajebistą robotę i oczywiście gratulujemy Staremu Polesiu zwycięstwa w całym Turnieju !!! CAŁE ŻYCIE Z WARIATAMI !!! ŻUBARDŹ 100 % ŁKS ! ! ! KLUBEM ŁODZI JEST ! ŁKS ! 

 

Koziny:

Kozinki na hali meldują się w ponad 40 osób. Wywieszamy dwa transparenty: PDW i ALKOZINY – NO PYRO NO PARTY. Niestety wszystkie mecze przegrywamy. Na turnieju debiutują nowe bluzy i koszulki Kozin niedostępne w ogólnej sprzedaży. Mimo że nie wychodzimy z grupy to dobrze się bawimy.

 

ŁKS Piotrków Trybunalski:
Podczas turnieju Ełkaesiaków w Łodzi rozegraliśmy w naszej grupie mecze: Piotrków- Retkinia 2-1, Piotrków – Górniak 4-0, oraz remis z Lutomierskiem, dzięki któremu udało nam się wyjść z grupy. Później ostra rywalizacja z Rokiciem, w której po ogromnej walce, niestety przegrywamy w karnych i odpadamy z rozgrywek zimowego turnieju ŁKSu. ŁKS JEDNA WIELKA RODZINA! PDW!

 

Włocłavia Szlachta Kujaw Włocławek:

Na turnieju jesteśmy obecni w 22 osoby w specjalnych koszulkach. Wychodzimy z grupy z pierwszego miejsca, po wygranych meczach z Śródmieściem, Rudzianką, Radogoszczem i Żubardziem, w ćwierćfinale odpadamy po dobrym meczu z Teofilowem. WE WŁOCŁAWKU BEZ ZMIANY ŁKS PANY! POZDROWIENIA DO WIĘZIENIA!

 

zobacz również zdjęcia: