Zakaz wyjazdowy za nic? 19 sierpnia 2018

Wydział Gier MZPN przychylił się do wniosku Komisji ds. Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich MZPN i nie wyraził zgody na wyjazdy zorganizowanych grup kibiców Beskidu Andrychów.

 

Wniosek Komisji:
W imieniu Komisji ds. Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich MZPN w Krakowie wnioskuję do Wydziału Gier MZPN w Krakowie o wydanie decyzji w sprawie nie wyrażenia zgody na wyjazdy zorganizowanych grup kibiców Beskidu Andrychów w IV lidze zachodniej w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019. Uzasadnienie:
1. Uczestnicy spotkania w Urzędzie Miasta w Andrychowie w dniu 3.08.2018 roku (protokół do wglądu w MZPN – wnioski w protokole), jednogłośnie opowiedzieli się za w/w propozycją.
2. Przedstawiciele klubów IV ligi grupa zachodnia, na spotkaniu organizacyjnym przed rozgrywkami sezonu 2018/2019 w Krakowie, jednogłośnie opowiedzieli się za nieprzyjmowaniem zorganizowanych grup kibiców Beskidu Andrychów na swoich stadionach.

 

Pcimianka Pcim – Beskid Andrychów 08.04.2017

 

Szybko odpowiedzieli kibice Beskidu Andrychów, którzy zapowiedzieli już, że nie zabraknie ich na żadnym wyjazdowym meczu swojej drużyny. Co więcej zakaz ma zadziałać mobilizująca na fanatyków Beskidu.

 

Ultras Beskid Andrychów:
W dniu dzisiejszym BEZ POWODU otrzymaliśmy zakaz wyjazdowy od MZPN na całą rundę jesienną obecnego sezonu. Jest to pierwsza taka akcja wymierzona w środowisko kibiców w naszym kraju. W związku z tym oficjalnie rozpoczynamy mobilizację na WSZYSTKIE wyjazdy w tej rundzie i obiecujemy, że kibiców Beskidu nie zabraknie w żadnej z miejscowości, gdzie zagra nasza drużyna. Więcej o patologii, jaką serwuję nam Rysiu Niemiec i spółka napiszemy niebawem.

Do zobaczenia u was na stadionie zazdrośnicy bez kibiców.
Pcimianka Pcim
Jutrzenka Giebułtów
MKS Trzebinia
KS Olkusz
LKS Jawiszowice

KS Dalin Myślenice i LKS Wiślanka Grabie – szacunek dla Was za normalne podejście! 

źródło: Ultras Beskid Andrychów, MZPN