Wywiad z The War 5 marca 2021

Nie od dziś wiemy, że w Polsce mamy najlepszych chuliganów, którzy od lat wylewają siódme poty na treningach. Teraz będą mieli okazję sprawdzenia się i udowodnienia swoich umiejętności w klatce w formule walk na gołe pięści. To nie będą standardowe pojedynki, bo w klatce zobaczymy aż 6 wojowników, a format walki to 3 vs 3.

 

1. Kto stoi za nowym projektem The War?

Za projekt The War stoją 2 osoby, jednak na chwilę obecną nie możemy jeszcze zdradzić, kim jesteśmy.

 

2. Przybliż nam nieco zasady gali.

Zasady są proste – bez kalkulacji, na gołe pięści, sama stójka i 3vs3.

 

3. Bez kalkulacji, no właśnie… Nie obawiacie się, że ta formuła jest zbyt kontuzjogenna? Co w przypadku, gdy jeden z uczestników nie będzie mógł przystąpić do następnej walki?

No niestety walki na gołe pięści mają to do siebie, że łatwo się nabawić kontuzji. Jesteśmy przygotowani na taki scenariusz i jest osoba rezerwowa. Dodatkowo to główny powód, dlaczego postanowiliśmy dodać łokcie. Oglądając walki różnych federacji, doszliśmy do wniosku, że łokcie znacznie zwiększa szanse osoby kontuzjowanej. Gdy doznamy poważnej kontuzji dłoni, nie jesteśmy nic w stanie zrobić, ale gdy możemy uderzać łokciami to finał walki, może być zupełnie inny. Pamiętajmy też, że jest to zespół i można taktycznie dobrze to rozegrać.

 

4. Możemy już zdradzić, jakie ekipy wystąpią w The War?

Na tę informację musicie jeszcze chwilę poczekać, ale obiecujemy, że już wkrótce na naszych oficjalnych kanałach społecznościowych przedstawimy ekipy pierwszej gali The War.

 

5. Na tym etapie widzimy, że pierwsza odsłona gali owiana jest dość sporą tajemnicą. Poruszając jeszcze temat ekip, możesz jedynie zdradzić czy będą również zagraniczni reprezentanci, czy skupiacie się głównie na polskim środowisku?

Masz rację, nie jesteśmy skorzy do zdradzania szczegółów, ale zapewniamy, że to wszystko jest dobrze przemyślane. Życie nas nauczyło, by nie afiszować się ze swoimi planami i jak to mówimy sukces i szczęście lubią ciszę! Jednak na to pytanie mogę Ci odpowiedzieć. Jak pisaliśmy jest to gala międzynarodowa i jeżeli tylko sytuacja na świecie na to pozwoli to na The War wystąpią ekipy z poza granic Polski. Mamy potwierdzone 3 mocne ekipy i czekamy na rozwój sytuacji związany z wirusem.

 

6. Ostatnio na światło dzienne wyszła inna organizacja skupiająca kibiców, z tym że tam na zasadach MMA, konkretnie Vendetta jak odbieracie ten projekt?

Jesteśmy organizacją, która skupia się na sobie, a nie na innych. Nie zamierzamy z nikim rywalizować oraz uczestniczyć w medialnych brudach. Rozmawialiśmy z organizatorem Vendetty i łączą nas dobre stosunki! Zamiast rywalizować, wolimy się wspierać!

 

7. Znamy już termin waszej gali?

Gala odbędzie się dużo szybciej niż każdy podejrzewa!

 

8. Ile gal planujecie robić w roku i czy zamierzacie wpuszczać na nie publiczność?

Planujemy robić 3 gale rocznie, jednak zobaczymy jak to będzie wyglądać po pierwszym evencie. Niestety najbliższe gale planujemy robić bez publiczności. Myślimy jednak o kilku/kilkunastu biletach VIP.

 

9. Czego Wam życzyć w takim razie?

Życzcie nam szczęścia by wszystko wyszło jak zaplanowaliśmy, a całe wydarzenie obroni się samo!