Wjazd Unii Tarnów na trening noworoczny Tarnovii 2 stycznia 2022

Od wielu lat w noworoczne południe na stadionie przy ulicy Bandrowskiego w Tarnowie odbywa się tradycyjny mecz z udziałem obecnych i byłych zawodników Tarnovii. Na wczorajsze wydarzenie postanowili wybrać się kibice Unii Tarnów.

Podczas tradycyjnego treningu fani Tarnovii spalili barwy swojego lokalnego rywala oraz ich układowiczów z Wisły Kraków.

W pewnym momencie na obiekcie pojawili się kibice „Jaskółek”, którzy jak relacjonują: „nasi oponenci całkowicie bez formy”. Więcej w poniższym wpisie samych zainteresowanych.

 

Unia Tarnów Sportowe Charaktery:

01.01.2022 r. W odpowiedzi na zaproszenie Bartosz Kapustka na trening noworoczny naszej lokalnej rywalki wystawiamy drużynę i usiłujemy rozegrać towarzyskie spotkanie. Na przygotowane przez nich wcześniej ognisko niestety spóźniamy się, nasi oponenci całkowicie bez formy, nie są skłonni do gry, przy czym kilku zostaje sfaulowanych. Wszelkie wątpliwości co do sytuacji w mieście zostają rozgonione wraz z początkiem Nowego Roku. Tylko Unia!


aktualizacja 11.01.2022

 

Pojawiła się relacja Tarnovii Tarnów:

Na tradycyjny już Trening Noworoczny piłkarzy, zbieramy się w około 30 osób w tym kilka dziewczyn. W przerwie palimy szmaty policyjnej koalicji. Gdy ognisko się już ledwo tli, odwiedzają nas goście zza miedzy w ok. 25 osób. Jak to sami opisują „przyszli wyjaśnić sytuacje w mieście”. Co w ich mniemaniu znaczy wjazd na najebanych kibiców Tarnovii, którzy tak na prawdę nie istnieją, są ekipą widmo i chodzą kanałami.

Goście byli w podobnej liczbie do nas z tą różnicą, że my nie mieliśmy nic a oni byli uzbrojeni w rakietnice, gazy, pałki i młotki. Śmieszy też fakt, że unoszą się tym jakby przegonili nas co najmniej z meczu u siebie. Po regularnych wpierdolach w 2021 roku, wygląda to na zwykły akt desperacji, by znów zaistnieć w świecie kibicowskim, zwłaszcza ich ulubionej części – w Internecie. Tego dnia tracą kominiarkę a pajac, który ją posiadał został rozbrojony i dostał własnym sprzętem. Do zobaczenia.


aktualizacja 12.01.2022

 

W dniu dzisiejszym kibice Unii Tarnów opublikowali filmik z akcji, która miała miejsce 1 stycznia.

Szybcy i Wściekli: Tarnów Drift

Młodzi Gniewni poje*ani! Na 100 metrów niepokonani! tarnovia😂🤣🤣 niebawem więcej rewelacji ..

Opublikowany przez Unia Tarnów Sportowe Charaktery Środa, 12 stycznia 2022