Wiosna w Piotrkowie 5 kwietnia 2018

Środową wiosenną aurę w aktywny sposób postanowili wykorzystać Widzewiacy z Piotrkowa z ziomkami z Będkowa, którzy urozmaicili dzień Piotrkowskim Ełkaesiakom. Poniżej prezentujemy relację Widzewa FC Piotrków.

 

Widzew FC Piotrków:

Postanawiamy wraz z naszymi przyjaciółmi z BDKW umilić sobie pierwsze dni wiosny i wypuszczamy na miasto jednego klamota, który niedługo później trafia auto koszernych jednak nie są oni chętni do bójki i wypierdalaja w bloki jak dzikie zające. Wiedząc że możemy spodziewać się szybkiego odwetu zbieramy się na naszym osiedlu w raptem 8 młodych głów i czekamy na rywala. Nagle zauważamy kręcące się fury żydów wokół naszego miejsca zbiórki, gdy około 15 kolegów zza miedzy zmierza w naszą stronę ustawiamy się w linii nawołując ich do walki ,ci jednak zmieniają zdanie i wypierdalaja w przeciwną stronę. My wciąż głodni atrakcji czekamy dalej nie zmieniając terenu. Po około 10 minutach mijają nas 4 wypakowane auta ,,PE”, jednak mimo naszych nawolywań I krzyków w ich stronę po raz kolejny nie podejmują wyzwania. Podobno dajecie z siebie wszystko zanim mówicie basta ? Łapanie w 5 jednego małolata nie uczyni tego hasła realnym.

PS . Zacznijcie jeździć na wyjazdy .

 

Odpowiedź Piotrkowskich Ełkaesiaków:

Szybka i prawdziwa odpowiedź na farmazony czerwonych patałachów. Wczoraj dostajemy telefon od jednego z naszych młodych Ełkaesiaków, że w mieście pojawiła się 5-osobowa grupa dziewczyn z Widzewa. Zaskoczyła nas ta wiadomość i nakręciła, że będzie można ich złapać ponieważ od miesięcy zawsze z „matką”, „siostrą” lub w Internecie są aktywni.
Zbieramy się w około 20 osób i jedziemy gdzie podobno są „w mieszkaniu” jednego, który uciekł z naszego miasta do Krakowa. Coś krzyczą z okna, zbiegają na dół klatki schodowej, a gdy ruszamy, znów na górę do mieszkania. Akcja kończy się wyzwiskami i wjazdem psów i straży miejskiej, więc odjeżdżamy z miejsca gdzie słońce chyba za bardzo przypaliło głowy czerwonym lub byli na dopalaczach.

PS. Czy 6 wieśniaków i 2 miejscowych starczy na 20 Piotrkowskich Ełkaesiaków? Odpowiedzcie sobie sami.