Widzewski Turniej im. Ś.P. „Viciego” w Strykowie 19.06.2021 21 czerwca 2021

W minioną sobotę w Strykowie odbył się turniej kibiców łódzkiego Widzewa ku czci pamięci Wiktoriana, przez który przewinęło się kilkuset fanatyków. Najlepiej całe zmagania opiszą obecni na turnieju, dlatego poniżej publikujemy sporą ilość relacji samych zainteresowanych.

 

Ultras Widzew:
Na wczorajszym turnieju w Strykowie wystąpiła także nasza drużyna. Choć w całej naszej historii w tego typu imprezach nasze osiągnięcia nie powalały (delikatnie rzecz ujmując) to wczoraj nasze wyniki doprowadziły nas do wyjścia z grupy. W grupie toczyliśmy boje z drużynami Radogoszcza, Jeżowa, Strykowa, Konstantynowa, Widzewa Wschodu i FC Świętokrzyskich. W fazie pucharowej ulegliśmy chłopakom z Łęczycy i nasza przygoda w turnieju ku czci pamięci WIKTORIANA dobiegła końca.

Dziękujemy za zaproszenie.. Był to dla nas zaszczyt móc uczestniczyć w tej imprezie.. Wszystkiego dobrego dla Strykowa i całej armii Widzewiaków. Do zobaczenia pod sektorówkami! Piona

 

Widzew Fan Club Aleksandrów Łódzki:
W 7 dych Aleks&Zgierz jesteśmy obecni na turnieju Śp. Viciego. W ćwierćfinale odpadamy z turnieju, lecz nie samym futbolem człowiek żyje. Kozacki turniej z super organizacja. Do następnego panowie! Widzew Łódź – FC Zgierz! VICI – ZAWSZE W PAMIĘCI.

 

Widzew Łódź – FC Zgierz:
W dniu wczorajszym stawiamy się w Strykowie na turnieju ŚP Viciego razem z Aleksandrowem w 70 osób, na wyposażeniu wszyscy maja czerwone kominy, świece dymne w barwach, race, petardy oraz łączony transparent Aleks&Zgierz i dwa transy dla chłopaków od nas którzy przebywają obecnie w ZK.

Turniej zaczynamy w swoim ulubionym stylu od mocnego wejścia i po małym pokazie przystępujemy do rozgrywek łączonym składem z Widzew Fan Club Aleksandrów Łódzki w których bez większych problemów wychodzimy z grupy, w 1/8 finału trafiamy na chłopaków z OJ i po dobrym meczu meldujemy się w ćwierćfinale. Tam niestety mimo długo utrzymującego się remisu, tracimy bramki w końcówce meczu i odpadamy z rozgrywek z późniejszym triumfatorem całego turnieju Fanclubem z Koźminka więc wstydu nie było. Na całym turnieju bardzo dobra frekwencja Czerwonej Armii która kolejny raz pokazuje, że ma się bardzo dobrze.

Dziękujemy Widzewiacy Ze Strykowa za zaproszenie i jak zawsze organizację na najwyższym poziomie oraz możliwość integracji w swoim gronie w tych dziwnych czasach. TYLKO WIDZEW! RTS! PDW MARCIN I MICHAŁ! 

 

Radogoszcz WzR’02:
W dniu wczorajszym meldujemy się w Strykowie na turnieju-memoriale Ś.P „Viciego”. Drużyna złożona z naszych małolatów, wspomagana przez kilku starszych „Wuzeterów” z różnych przyczyn podjemuje rywalizację tylko w dwóch meczach…

Po skończonym turnieju udajemy się na grób Viciego i zapalamy kilka zniczy. Serdecznie dziękujemy naszym kolegom z Widzewiacy Ze Strykowa za zaproszenie. Organizacyjnie wspięliście się na szczyt! Wiktorian na pewno jest z Was dumny! Vici na zawsze w naszej pamięci! 

 

Widzew Fc Końskie:
Wczoraj w 3 auta jesteśmy na turnieju w Strykowie im. Ś.P. Viciego . Tworzymy drużynę Świętokrzyskiego Widzewa nie odnosząc większych sukcesów. Turniej jak zawsze zorganizowany na najwyższym poziomie. Dziękujemy WzS za zaproszenie i tradycyjnie konkretną gościnę ! VICI ZAWSZE W PAMIĘCI ! 

 

Fanatycy Widzewa Chojny:
CHOJNY NA PODIUM! Wystąpiliśmy wczoraj w świetnie zorganizowanym turnieju w Strykowie. Wydarzenie to, które odbywa się w tamtych rejonach już od kilku lat, tym razem nosiło nazwę 'I memoriału śp.pamięci Viciego’.

Ponieważ VICI był naszym bardzo dobrym ziomkiem, zorganizowaliśmy się i fajnie wypadliśmy. Na tę okazję, mieliśmy przygotowane nowe koszulki/meczówki, transparent i dobry skład. Po przejściu swojej grupy i awansie z 1 miejsca w pojedynkach z takimi ekipami jak Górniak, Śródmieście, OldBoysStryków, Zgierz&Aleks czy Sieradz gramy w fazie pucharowej najpierw z Kutnem a potem z Brzezinami. Po nieoczekiwanym zakończeniu tego meczu (pozdro dla Brzezin) w batalii o finał przegrywamy z FC z Koźminka. Pozostała nam więc walka o 3 miejsce w rywalizacji z ziomalami z Widzewa Wschodu.

Na boisku przyjaźń zeszła na dalszy plan i po zaciętym meczu remisujemy, a w rzutach karnych pokonujemy bandę WW i kończymy rozgrywki na 3 MIEJSCU! Dziękujemy ludziom ze Strykowa za zaproszenie, za możliwość spotkania się w Widzewskim gronie, za fajną, przyjazną atmosferę i za po turniejową imprezkę. Stryków to miasto Widzewa! VICI na zawsze w naszej pamięci 

WIDZEW ŁÓDŹ CHOJNY 

 

Widzewski Górniaczek:
Wczoraj stawiamy się w ponad 2 dyszki na Turnieju „ I memoriału Ś.P Vici-ego „ Zorganizowanego Przez Fantyków ze Strykowa „ Cały turniej kończymy na fazie Grupowej zajmując w niej 5 miejsce . Sam Turniej dobrze Zorganizowany . Dziękujemy za Zaproszenie . I do Następnego! Vici na zawsze w naszej Pamięci! 

 

Widzew Fan Club Sieradz:
Jesteśmy obecni na turnieju Śp. Viciego w Strykowie niestety nie wychodzimy z grupy Wielkie podziękowania dla Widzewiaków ze Strykowa za zaproszenie! Stryków miastem Widzewa!  

 

Skierniewice Tylko Widzew:
Sobota upływa nam pod znakiem sportowej rywalizacji w turnieju ku pamięci ŚP. Viciego. Ku zdziwieniu bukmacherów nie wychodzimy grupy. Atmosfera jak i organizacja całego turnieju na ZAJEBISTYM poziomie. Szacunek dla chłopaków ze Strykowa za ogarnięcie całego przedsięwzięcia. Do następnego! Tylko Widzew! 

 

Widzewska Łęczyca:
W miniony weekend jesteśmy obecni w Strykowie na I memoriale im. ŚP. Viciego. W grupie tracimy punkty jedynie remisując z ekipą z Bałut, pozostałe spotkania wygrywamy (Łowicz, Sportowy Stryków, Stare Miasto, Koluszki). W 1/8 ogrywamy chłopaków z Ultras Widzew, natomiast w ćwierćfinale musimy uznać wyższość WzS po bardzo wyrównanym i zakończonym rzutami karnymi spotkaniu. Dzięki Widzewiacy Ze Strykowa za zaproszenie i gościnę na najwyższym poziomie. Zawsze w pamięci Vici! Tylko Widzew!