Widzew znów z kompletem 5 lutego 2019

Kibice Widzewa znowu to zrobili. Wcześniej ustanowili nowy rekord kraju, a później dwukrotnie sami go pobili. Również teraz karnetowy licznik został zatrzymany, ponieważ nie ma już dostępnych wejściówek. Oznacza to, że w rundzie wiosennej wszystkie krzesełka są już zarezerwowane.

Zanim rozpoczął się ostatni etap sprzedaży karnetów, 15 840 kibiców już miało abonamenty na rundę wiosenną. Do nabycia pozostało niespełna 500 wejściówek. Pierwsze sto zostało opłaconych w 7 minut, a w ciągu 10 minut sprzedano wszystkie karnety. To kolejny raz, kiedy kibice Widzewa Łódź w tak dużej liczbie wykupili wszystkie abonamenty.

O ogromnym zainteresowaniu świadczy fakt, że w pewnym momencie na stronie sprzedaży karnetów chętnych było aż 750 zalogowanych użytkowników. Po tym jak wpłyną wszystkie opłaty, będzie znana całkowita liczba nabytych karnetów. Wszystkie możliwe wejściówki zostały bowiem zarezerwowane. Jedyną szansą na karnet jest brak wpłaty – wtedy miejsce się zwolni i trafi do ponownej sprzedaży.

Przypominamy, że pojemność stadionu wynosi 18 008, ale od tej liczby trzeba odjąć sektor dla gości, bufory bezpieczeństwa, a także miejsca dla mediów.